Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Сімейна комедія "Пригоди S Миколая"

Сімейна комедія "Пригоди S Миколая"


"Пригоди S Миколая": Головна новорічна історія року. Вже в кінотеатрах!

Фільм, з якого в цьому році розпочнуться зимові свята.


"Пригоди S Миколая" – це історія про дорослішання, про віру в казку, про те, що дива можуть змінити життя на краще, подарувати радість, дружбу і кохання. За задумом творців, проект тричі змінював назву. Перша, робоча назва "Груднева казка", яка містила акцент на атмосфері зимових свят, поступилася "Пригодам С. Миколая", як історії одного з головних героїв картини, і нарешті стала "Пригодами S Миколая". 

"Ми намагалися допомогти аудиторії пройти шлях сприйняття Супер Миколая від Святого до Супергероя і заявити про певну синонімічність цих понять у фільмі", – говорить продюсер картини Марія Каель.


Ви побачите Василя Вірастюка у досить загадковому амплуа та Машу Єфросиніну у ролі стурбованої мами, день якої виявився сповненим неочікуваних сюрпризів.

Режисер картини Семен Горов коментує: "Я сподіваюсь і вірю, що фільм "Пригоди S Миколая" зможе доторкнутися до душі кожного, незважаючи на вік. Буде багато магії, гострого гумору і красивих ефектів. Та головне – це настрій, настрій справжнього новорічного свята: коли в сім’ї все добре, а навкруги все овіяне гармонією та зимовим сяйвом".


Сімейна комедія "Пригоди S Миколая» вийшла в кінотеатральний прокат 13 грудня 2018 року. Cтрічка знята компанією "Big Hand Films" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
Вік

4+


Посилання


Адреса

Київ