Дитяча школа бізнесу "KidsMarketing"

Дитяча школа бізнесу "KidsMarketing"


Бізнес-мислення - основа для успіху Вашої дитини в майбутньому!

 

Чи замислювалися Ви над тим, як багато буде залежати в житті Вашої дитини від мислення, яке закладають в неї в дитинстві? Задаючи питання: «Ким ти хочеш стати, коли виростеш», Ви вже підсвідомо можете сформувати в голові Вашої дитини модель найманого працівника або підприємця. Говорячи: «Вчися добре в школі, вступиш до престижного ВНЗ та після закінчення в тебе буде високооплачувана робота», Ви формуєте модель найманого працівника - розумного, освідченого, з досвідом і навичками, але залежного від свого роботодавця. Розповідаючи про монетизацію своїх талантів, досвід та невдачі успішних бізнесменів, необхідність знайти себе в житті – Ви формуєте бізнес-мислення.

Для тих батьків, які хочуть, щоб їх дитина на момент вступу до ВНЗ усвідомлено підійшла до вибору своєї професії, знала особливості кожної сфери діяльності та розуміла чим хоче займатися в житті - рекомендуємо відвідувати заняття дитячої бізнес-школи «KidsMarketing». Це унікальний освітній проект успішних бізнесменів, метою якого є закласти у дітей бізнес-мислення з раннього віку, сформувати підприємницькі якості, навчити основам фінансової грамотності, бізнесу та маркетингу. Заняття проводяться для дітей від 9 до 14 років на українській та англійській мовах. У школі діють Онлайн та Офлайн формати навчання.

Для підписників dityvmisti. У лютому надається 20% знижка за промокодом «Діти в місті». Крім цього, усі бажаючі можуть безкоштовно ознайомитися з матеріалами шести тем в демо-акаунті за посиланням: http://system.kidsmarketing.org/login/.

Логін: demo.
Пароль: DemoView-18.

Інформація про бізнес-школу: https://kidsmarketing.org/online-school/
Зацікавились? Тоді дізнавайтеся подробиці за +380 (93) 443 62 43.


Коли

1 Вересня 2020 - 31 Травня 2021, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

9–14


Телефон

+380 (93) 443 62 43


Посилання


Адреса

Харків
онлайн