Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

IIІ професійний форум для молоді Your Profession

IIІ професійний форум для молоді Your Profession


6 квітня відбудеться IIІ професійний форум для молоді.Це мега корисний проект для підлітків від 13 до 16 років у форматі івентів


«Your profession» - це цикл зустрічей молоді з успішними людьми, який допоможе зробити один із найважливіших виборів у житті — обрати свою майбутню професію!

Вибір професії - це вибір твого майбутнього. У тебе виникає багато запитань та сумнівів, приходь до нас. На форумі представники професій допоможуть знайти відповіді на твої запитання.

Запрошені спікери - це успішні та щасливі особистості, професіонали в різних галузях, які обожнюють свою роботу.
Ти на власні очі зможеш побачити представника професії мрії. Людей, які кожен день працюють та досягають мети ремеслом, яке подобається найбільше!
Наталія Тимофійчук - засновик курсів іноземних мов "Family English". Курси іноземних мов "Family English"- , це середовище де можна всією сім’єю провести весело та з користю час.

Вихристюк Олена Іванівна - засновник та генеральний директор
торгової мережі Україночка. Торгова мережа "Україночка" - унікальна мережа продовольчих супермаркетів з українською душею. Компанія активно розвивається в сфері торгівлі
продовольчими та непродовольчими товарами. Запорукою успіху компанії "Україночка" є повага в колективі, взаємодопомога та підтримка, постійних рух вперед, щирість намірів та безперервне покращення всіх бізнес-процесів.

Михайло Ганчук - СЕО компанії з початку заснування. Промавтоматика Вінниця - виробляємо світлодіодні світильники, стабілізатори і реле напруги, автоматизуємо технологічні процеси, будуємо сонячні електростанції, виконуємо електромонтажні роботи

Олександр Теренчук - актор проектів - «Країна У» та «Казки У" ,«Одного разу під Полтавою» та комадни Ліги сміху "Віницькі"

 
Реєстрація на захід обов'язкова, посилання для реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/1i1fZ9JAmTUTBnT5S5g-OX2QbG5XuxgCtghHc-P2uqnE/edit 

 Або за телефоном: +380 (67) 631 43 51.


Вік

13–16


Телефон

+380 (67) 631 43 51


Посилання


Адреса

Вінниця
вул. Пирогова, 52а