Оригамі для дітей: 10 простих схем для малюків


Опубліковано 02 Квітень 2020 о 14:54

Блог Діти в місті >  Оригамі для дітей: 10 простих схем для малюків


Оригамі для дітей: 10 простих схем для малюків

Оригамі для дітей — це швидкий і бюджетний спосіб зайняти дитину у вільний час. Діти приходять в захват від паперових журавликів, квітів і стрибаючих жаб і хочуть навчитися робити такі ж фігури.


Педагоги і психологи помітили, що складання паперових фігурок допомагає дітям:


  • розвивати дрібну моторику і точність рухів;
  • вчитися концентрувати увагу;
  • тренувати пам’ять і логічне мислення;
  • розвивати послідовність дій.


Коли можна починати займатися орігамі з дитиною


Все залежить від бажання і можливостей дитини. У 3 — 4 роки варто спробувати рівно складати квадрат паперу навпіл, з 5 — 6 років — робити прості фігури за допомогою дорослого. Якщо дитина проявляє інтерес, поступово заняття можна ускладнювати. У будь-якому випадку, заняття оригамі позитивно позначаються на розвитку дрібної моторики у дітей, а значить вироби будуть виходити все краще і краще.


Орігамі для дітей: 10 корисних майстер-класів


Для занять орігамі з дитиною вам знадобляться: папір (білий і кольоровий), ножиці, олівець, лінійка, клей. Найважливіше для перших уроків — це підібрати доступні схеми. Щоб спростити вам завдання, ми зробили корисну добірку майстер-класів орігамі з паперу для дітей.


КотикДітки дуже люблять котиків. Змайструвати собі з квадратного листка орігамі котика дуже легко. Дивіться на схемку і складайте. Потім цю саморобку легко можна наклеїти на картон.


ПесикТак само просто можна зробити песика.


РибкаКольоровий папір, ножиці, кілька хвилин роботи - і ви маєте різнокольорових рибок. 


КорабликКораблики з паперу має вміти робити кожна дитина. Дивіться відео та робіть з дитиною паперові кораблі.


МетеликиДля того, щоб отримати такі яскраві метелики, доведеться докласти трохи більше зусиль, але результат вас задовольнить.


СердечкоНавчитися робити такі паперові сердечка досить просто. І приємно їх подарувати мамі, або прикрасити ними вітальну листівку.


ЧерепашкаДивіться відео та навчайтеся разом з дитиною робити таких чудових черепашок.


ЗайчикПереглянувши це відео ви навчитеся робити такого милого зайчика, або великоднього кролика, і прикрасити ним пасхальний стіл.


ЖабкаХто не хоче пограти з орігамі жабою, яка може стрибати? Ця схема дуже проста і діти з легкістю зможуть зробити маленьких зелених жабенят і влаштувати змагання.


ЖуравликиКласика мистецтва оригамі - журавлики. Навчиться робити їх разом з дитиною. Зробленими фігурками можна прикрасити кімнату.


КвітиДарувати мамі квіти тепер можна хоч щодня, головне - навчитися робити їх з паперу.


Video: YouTube


Пошук