Як виправити поставу дитини: топ ефективних вправ


Опубліковано 08 Травень 2020 о 12:00

Блог Діти в місті >  Розвиток >  Як виправити поставу дитини: топ ефективних вправ


Як виправити поставу дитини: топ ефективних вправ

Photo: Freepik


Проблеми з поставою у дітей і дорослих сьогодні зустрічаються досить часто. Справа в тому, що сучасне покоління набагато довше сидить, при цьому значно менше рухається. Безліч професій перетворилися в сидячі, що, безумовно, впливає на наш фізичний стан.

Надзвичайно важливо стежити за поставою дітей, щоб не допустити розвитку сколіозу. Особливо актуально це для учнів шкіл, в яких немає спеціальних меблів. «Діти в місті» зібрали найпростіші та найефективніші вправи для постави, які ви зможете робити разом з дітьми.


Звичка - запорука успіху


Проблема постави - одна з одвічних проблем, так як спина потребує постійних тренувань і зміцнення. Гарна постава, як правило, у тих людей, які займаються спортом, гімнастикою або танцями. Фахівці відзначають, що тренувати поставу потрібно з самого раннього віку.

Найефективніше зміцнювати поставу за допомогою шведської стінки. З нею можна робити безліч крутих вправ для всіх груп м'язів тіла. Сьогодні у продажу є невеликі стінки для установки вдома. Якщо шведської стінки у вас немає, можна обійтися комплексом вправ для спини. Єдине правило - вправи повинні бути регулярними. Як і з будь-яким тренуванням, тільки при регулярності можна досягти потрібного ефекту.Video: Суспільне Чернігів


Читайте також: Ранкова зарядка для дітей: вправи для різного віку


Комплекс вправ для виправлення постави


Ці вправи слід виконувати по 5-7 повторів за один підхід. Поступово, коли все буде добре виходити, кількість підходів можна збільшити до 5. Для занять вам знадобиться килимок і гімнастична палиця.


«Літак»

Ставимо ноги разом, а руки розводимо на рівні плечей. Тепер спробуйте політати, нахиляючи тулуб і руки в різні боки. Руки в ліктях при цьому згинати не потрібно.


«Млин»

Одну руку кладемо на пояс, а другу піднімаємо, описуючи кола вперед і назад. У міру того, як робиться вправа обертання потрібно прискорювати. Робимо підхід на одну руку, потім на другу.


«Дроворуб»

Ставимо ноги на ширині плечей. У руки потрібно взяти палицю, за допомогою якої робиться широкий замах назад і нахил вперед.


«Ластівка»

Ця вправа дозволяє зміцнити хребет. Ставимо ноги разом, а руки опускаємо по швах. Тепер відводимо праву ногу назад, а руки розкидаємо в сторону. Так потрібно стояти протягом 30 секунд, після чого повторити вправу з іншою ногою.


«Рибка»

Лягаємо на живіт, а руки витягуємо вперед. Піднімаємо руки і груди вгору, тягнемося до неба, після чого повертаємося в початкове положення. Тепер піднімаємо ноги, і знову повертаємося назад. Під кінець потрібно погойдатися з піднятими руками і ногами на животі.


«Велосипед»

Ця вправа дозволяє зміцнити прес, що важливо для формування правильної постави. Потрібно лягти на спину, піднявши ноги. Намагайтеся обертати ногами так, як ніби крутите педалі велосипеда.Video: Оnlinefitnesstv


Вам може сподобатися наша стаття: Як зміцнити імунітет дитини за літоПошук