Іграшковий автобус: корисна іграшка чи черговий мотлох?


Опубліковано 05 Липень 2022 о 14:00

Блог Діти в місті >  Іграшковий автобус: корисна іграшка чи черговий мотлох?


Іграшковий автобус: корисна іграшка чи черговий мотлох?

Photo: bi.ua


Діти люблять іграшковий транспорт. Хтось у захваті від гоночних болідів, інші збирають літачки, треті просять купити мотоцикл. А є діти, які люблять іграшкові автобуси. Як вибрати таку іграшку для дитини та на що звернути увагу?


Вибираємо іграшковий автобус дитині


Іграшковий автобус – іграшка, яку малюк може попросити після першої поїздки на такому виді транспорту.


Щоб це прохання не застало вас зненацька, підготуйтеся до вибору такої іграшки. Автобус для дитини потрібно купувати з огляду на таке:

 1. Безпечні матеріали. Якщо пластик, то лише сертифікований. Вимоги безпеки виставляються також до барвників та інших покриттів – це найкраще уточнювати на упаковці, уважно дивитися склад. 
 2. Відповідність віку. Якщо найменшим дітям цікаві «мультяшні» моделі з тваринами чи квіточками, то старшим дітям цікавий функціонал і реалістичність.
 3. Модель. Уточніть, які саме автобуси подобаються дитині. Можливо, це звичайні моделі, на яких ми щодня їздимо на работу. Або величезні "лайнери" для міжнародних трансферів. А може, і двоповерхова туристична модель. Часто до автобусів зараховують культові міні-буси Volkswagen T1 – такому «автобусу» буде радий навіть дорослий, який колекціонує ці фігурки.
 4. Комплектація. Разом із автобусом у комплекті може бути зупинка, водій, регулювальник, світлофор та інші атрибути. Чим більший набір, тим більше радості він викличе у дитини.
 5. Функціонал. У автобуса можуть світитися фари, «співати» динаміки зі звуковими ефектами, відчинятися двері, багажник і навіть крутитися кермо. Чим старша дитина, тим більше її порадує такий функціонал. 


  Чим корисна іграшка?


  Дитячий автобус - зовсім не чергова іграшка, а відмінний навчальний і розвиваючий «посібник»:

  • За допомогою автобуса можна пояснити малюкові, як влаштовано транспортну систему міста, вивчити деякі правила дорожнього руху та правила поведінки пасажира в салоні.
  • Ігри з будь-якими машинками розвивають технічне та образне мислення, дрібну моторику, уяву та фантазію.
  • Автобус допоможе урізноманітнити автопарк дитини, стати частиною колекції та основою для нових ігор.
  • А з автобусом на радіокеруванні буде вдвічі цікавіше – нехай він трохи неповороткий, зате як поважно їде!


  Однозначно, іграшка дитячий автобус цілком може стати чудовим подарунком для вашої дитини, хрещеника чи племінниці.

   


  Пошук