Як вибрати ідеальний ноутбук для всієї родини


Опубліковано 22 Серпень 2022 о 14:00

Блог Діти в місті >  Як вибрати ідеальний ноутбук для всієї родини


Як вибрати ідеальний ноутбук для всієї родини

Photo: «Діти в місті»


З переходом на дистанційне навчання та роботу, ноутбук став незамінним атрибутом у кожному будинку.


Серед величезного асортименту гаджетів у магазинах завжди вирізняється техніка Apple. І особливо - MacBook Air та MacBook Pro.


Ці ноутбуки зібрали у собі всі ключові технологічні досягнення, сучасний дизайн, практичність та зручність. Ноутбуки Apple підходять для всіх членів сім'ї. І ось чому.


Перевірено часом


Перші MacBook з'явилися у 2006 році. Вони замінили старі та громіздкі портативні комп'ютери та ноутбуки. Крім цього, макбук отримав потужний сучасний процесор Intel, який суттєво покращував та прискорював його роботу. У 2021 році нові моделі ноутбуків були переведені на систему Apple M1, яка має низку переваг.


Плюси Apple M1:

  • оптимізоване енергоспоживання,
  • висока пропускна здатність пам'яті,
  • 8-ядерний графічний процесор, що забезпечує чудову картинку.Photo: із вільних джерел


Компанія постійно працює над удосконаленням своїх продуктів, тому нова лінійка ноутбуків показала неймовірний прогрес у порівнянні з минулим поколінням макбуків. Вони стали швидшими, надійнішими і довговічнішими.

Якість Apple перевірена часом, тому ви можете бути впевнені, що ноутбук прослужить вам довгу службу.


Асортимент


Макбуки підходять абсолютно всім, незалежно від того, для яких цілей ви купуєте гаджет. Школярам та студентам буде достатньо невеликого та зручного MacBook Air. Ця модель має все для роботи, при цьому дуже компактна, що дозволяє постійно носити її з собою. Вага стандартного MacBook Air лише 1,4 кг. А ось продуктивність у рази вища, ніж у багатьох ноутбуків інших брендів.

Для професійніших завдань підійде MacBook Pro. Він надзвичайно потужний, що дозволяє працювати у складних програмах. Якщо вам потрібно працювати з відео та фото, виконувати інші трудомісткі завдання на ноутбуці або грати у відеоігри, ця модель буде ідеальною для вас.


На що звернути увагуPhoto: із вільних джерел


Коли ви вибираєте MacBook, слід звертати увагу на такі характеристики:

  • розмір (маленькі ноутбуки зручні для транспортування, а великі – комфортніше для роботи),
  • пам'ять (важливий параметр, якщо вам потрібно працювати з фото- та відеоконтентом),
  • дизайн (якщо вам важливий зовнішній вигляд гаджета, ви завжди можете вибрати відповідний колір).


Загалом же, всі ноутбуки Apple універсальні та якісні. Ця покупка стане чудовою інвестицією незалежно від того, для кого ви його купуєте: школяра, майбутнього студента або собі для роботи.


Пошук