"Будинок з Химерами", музей історії Києва та державна резиденція в Печерському районі

"Будинок з Химерами", музей історії Києва та державна резиденція в Печерському районі


"Будинок з Химерами" – цегляна споруда з прикрасами міфологічних та мисливських сюжетів, є головною архітектурною спорудою раннього декоративного стилю модерн Києва. 

 

Знаменитий київський архітектор Владислав Владиславович Городецкий, побудував цю будівлю за власним проектом в 1901-1903 роках. Ділянка для будівництва знаходилася над обривом біля вулиці Банкової, раніше тут був берег осушеного Козиного болота.

Цей будинок було задумано використовувати в якості прибуткового. Шість з семи квартир здавалися в оренду заможним людям - іншим постояльцям житло такого рівня було не по кишені. А один поверх займала квартира самого Городецького. 

 

Відомий шедевр архітектора Владислава Городецького, який у наш час отримав назву "Будинок з химерами", на сьогодні є державною резиденцією – Будинком прийомів Президента України. 

"Будинок з химерами" є однією з найголовніших пам'яток Києва, це відмінне місце для того, щоб зробити красиві фото на пам'ять або сходити на екскурсію.

 

Екскурсії проводяться лише раз на тиждень – за попереднім записом за телефоном (044) 520-28-26, кожної суботи, групами не більше 10 осіб і не більше 4 екскурсій на день.


Час роботи

Сб 10:00–14:00.


Квитки

для дорослих: 75 грн
для студентів : 40 грн
для пенсіонерів: 35 грн
для школярів : 25 грн


Контакти

+380 (44) 520 28 26


Адреса

Київ
вул. Банкова, буд. 10