Набір до школи

Набір до школи


Школа сімейного типу "На перехресті" - це сімейний клуб, в якому діти мають можливість отримати альтернативне існуючому нині утворення державних гімназій і всіляких приватних шкіл Одеси.


Клуб заснований на принципах гуманної педагогіки, де ДИТИНА - ЛЮДИНА, зі своїми правами та обов'язками. ЛЮДИНА, гідна поваги до своїх думок, почуттів і бажань, життя якого не повинно ділитися на школу і будинок, а повинно бути просто ЖИТТЯМ, в якому хочеться бути кожну хвилину. Виходячи з цього і будувалося наше навчання.

Мета школи:

  1. 1Зберегти індивідуальність дитини, допомогти відшукати і розвинути таланти учнів, які і стануть згодом справою, що забезпечує їхнє життя.
  2. Дати грамотних наставників нашим дітям. Їх завданням буде передача свого інтересу до предмета, відкриття його глибин, виникнення цілісного знання у дитини про навколишній його світі, а також навчання дитини самоосвіти. Школа не повинна обмежувати пізнання дитини одним параграфом з історії, який треба розповісти слово в слово, щоб отримати хорошу оцінку, а навпаки, посилювати в дитині природну допитливість, щоб він прочитав багато книжок з історії з різними точками відліку на одній і ті ж події, побачив спільне, різне і почав задавати питання, спочатку наставнику-педагогу, а потім своїм друзям, з якими вони зможуть міркувати і робити висновки, а потім і самому собі. Саме з такого підходу до навчання і з'являються справжні знання, які дійсно можуть допомогти в житті, тому що дитина починає бачити корінь всіх явищ, і вона зможе працювати не з наслідком. Таке вміння знадобиться в будь-якій професії, в особистому житті, в особистісному зростанні.
  3. Допомогти формуванню фундаментальних духовних якостей особистості: усвідомлення себе як особистості, пошуку моральних орієнтирів, сенсу життя і свого місця в ній. Адже якщо дорослі не зможуть дати ці відповіді, то діти виростають і залишаються з глобальними світоглядними і моральними проблемами один на один. Це є основною причиною будь-яких проблем у житті.

Своєю метою школа ставить виховання гармонійних дітей, фізично, психічно та інтелектуально розвинених. Так, саме за це ми і беремося. За виховання. Це можливо тільки в союзі з батьками. Тому ми і називаємо себе сімейним клубом. Наші погляди і погляди батьків не повинні йти в розріз. Дитина повинна рости в цільної спільності. Для батьків будуть проводитися семінари. Будуть відкриватися принципи гуманної педагогіки, можливість навчитися гармонійно взаємодіяти зі своєю дитиною.

Відразу відповімо на питання про інтелектуальний розвиток: він не буде відставати від будь-якого учня гімназії, а навпаки, буде радувати цілісністю і глибиною, особливо в тих предметах, які складуть особистий інтерес дитини. Ми дотримуємося норм і стандартів, прийнятих в державі, і використовуємо самі передові методики в освіті дітей. З 2015 р ми почали працювати з методичної системі В. І. Жохова.

Фізичне здоров'я сучасного покоління значно слабше попереднього, практично немає здорових батьків, відповідно і здорових дітей. Багато досліджуючи ці питання, ми прийшли до висновку про необхідність постійного руху для підтримки належного рівня здоров'я. Як забезпечити це батькам, діти яких цілий день перебувають в школі? Для наших дітей ми забезпечимо це в школі. Класи обладнані антисколіозними партами. Наш ранок починається з 20-хвилинної зарядки. На уроках діти багато рухаються, постійно роблять вправи на витягування хребта. На прогулянці діти грають в рухливі ігри, здійснюють піші прогулянки до моря. У другій половині дня працюють студії хореографії, бойового мистецтва, гімнастики.

Психічне здоров'я забезпечується створенням дружного рівноцінного колективу. Педагоги не ставлять оцінок, що не порівнюють дітей між собою, виділяють гідності дитини, а не його недоліки.

Всілякі рукоділля, музика, мистецтво, театр - дадуть платформу для естетичного розвитку.

Одним словом, в школі дитина ЖИВЕ радісно, ​​досліджуючи себе, навколишній світ!

Офіційно діти оформлені в школі ДИСТАНЦІЙНОГО ОСВІТИ "ОЧАГ".


Коли

Пн–Пт 09:00–18:00.


Вік

4–11


Телефон

+380 (99) 302 49 18
+380 (48) 798 12 25
+380 (67) 485 04 41


Посилання


Адреса

Одеса
вул. Буніна, 30