Приватний дитячий садок "Grow Up"«Grow up» - це дитячий сад і розвиваючий центр, створений з любов'ю і душею для маленьких мешканців нашого міста!


Садок відкриває двері для Вашої дитини в новий світ знань, творчості і захоплюючих подорожей. Наш дитячий садок пропонує комплексний і індивідуальний підхід до організації розвиваючих занять. Нові ігри, нові друзі і відкриття, свята і пригоди. Кожна хвилина життя Вашого буде наповнена радістю, любов'ю і турботою.

Екологічно чиста зона, кваліфіковані вихователі, п'ятиразове харчування, загальнорозвиваючих програма навчання, творчі студії, басейн в літній час-тут дитина відчуває себе комфортно, весело, затишно і безпечно.

Наша робота спрямована на всебічний і гармонійний розвиток дитини. «Grow up» орієнтований на дбайливих батьків, які зацікавлені в комплексному різнобічному розвитку дітей: англійська мова, музика-вокал, акторська майстерність, шахи, заняття з логопедом, аплікація, ліплення, малювання, кулінарія, читання, письмо, математика. Всі ці заняття дозволять дитині зростати і розвиватися в ногу з часом, і стати випускником, повністю готовим до школи.


Час роботи

Пн–Пт 08:00–18:00.


Контакти

+380 (66) 861 33 57
growupdetskiysad@gmail.com


Посилання


Адреса

Одеса
вул. Рибальська, 20 (Київський район)