CoffeemallПрекрасне місце для насолоди життям і кава


CoffeeMall розташований в самому центрі міста Харкова. На території даного ТЦ ви зможете повністю вникнути в культуру еспрессо. Прослухати лекцію про історію кави, відвідати майстер-класи з приготування кави та обсмажуванні, створити свій власний кавовий коктейль і навіть побувати в Швейцарії ..


Тут зосереджені всі проекти які пов'язують Вас з кавою, починаючи від Будинку Кава і Coffeelaktika, закінчуючи Школою Бариста в якій можна навчиться готувати каву, а в Right now вам відкриють секрети обсмажування. Родзинкою буде маленький швейцарський ресторанчик LeKomora в якому Ви знайдете золоте поєднання сирів і вина або кави. Якщо у Вас зламалася кавоварка Вам допоможуть в Сервісному Центрі.


Час роботи

Пн–Сб 08:30–19:00, Нд 09:00–18:00.


Квитки

Екскурсія в інтерактивний Музей Кави: 100 грн (На даній екскурсії Вам розкажуть про походження зерна і кавового напою, ознайомлять з культурою еспресо пиття. Вам буде проведена дегустація запахів якими може володіти кавовий напій. По закінченню екскурсії Ви також можете продегустувати класичний кавовий напій, який включений вартість.)


Контакти

+380 (66) 492 64 00
coffeemall.in.ua@gmail.com


Посилання


Адреса

Харків
пров. Плетнівський 8

Як дістатися?

м. Пл. Конституції