DarwinLand (Київ)

DarwinLand (Київ)


IT-школа DarwinLand — це онлайн-курси для підлітків 9-17 років, які цікавляться технологіями і мріють побудувати успішну кар’єру.

Навчаємо дітей не лише професійним умінням IT- фахівців (Hard Skills), а й універсальним навичкам спілкування (Soft Skills) для життя і роботи незалежно від вибору професії. Навчання з DarwinLand: 70% практики + 20% теорії + 10% soft skills – ігрова адаптація до дорослого життя.

Актуальні програми: 

Підлітки навчаться працювати з професійним інструментом Blender з нуля, створять портфоліо і отримають навички роботи із замовниками!

Онлайн-курс програмування для підлітків мовою Python (яку використовують чат GTP, Netflix і Pinterest), створення чат-ботів та інших проєктів.

Опанування професійних інструментів графічних дизайнерів Photoshop, Illustrator. Робота з різним типом графічного контенту, створення портфоліо, робота із замовниками.

Навчимо створювати дизайни зручних інтерфейсів для сайтів та мобільних застосунків з нуля. Діти навчаться працювати над проєктом в команді і створювати ефектні портфоліо.

Мета школи – навчити дітей отримувати задоволення від навчального процесу і застосовувати знання в реальному житті. Крім того, ми робимо все, щоб батьки наших учнів були спокійні за майбутнє своїх дітей.

Еволюція освіти – DarwinLand!  Пересвідчиться самі – запишіть дитину на пробне заняття.


Контакти

+380 (99) 390 15 55
+380 (67) 351 55 50
+380 (63) 154 70 48
info@darwinland.com


Посилання


Адреса

Київ
Онлайн заняття