Дельфінарій НемоДельфінарій - це, мабуть, єдине місце, де можна побачити дивних мешканців моря так близько


Тепер ви можете ближче познайомитися з ними в самому центрі Харкова. Подивившись програми за участю чарівних дельфінів, білого кита, веселого морського котика і смішних морських левів, Ви ще довго будете обговорювати зі своєю дитиною або іншому як ці тварини здатні настільки точно розуміти команди, посміхатися і пустувати.

Відомо, що дельфін - дуже товариська і емоційне тварина. Завдяки такій своїй «соціальності» і готовності завжди прийти на допомогу людині. В результаті дельфіни із задоволенням допомагають хворим дітям, особливо дітям з обмеженими фізичними можливостями. Маючи розробки щодо роботи з різними захворюваннями, дельфінарій проводять сеанси дельфінотерапії - нового методу нетрадиційної медицини, який є ефективним методом безмедикаментозного оздоровлення та реабілітації.

Харківський комплекс включає в себе готель «Немо», дельфінарій, центр дельфінотерапії, океанаріум, ресторан-терасу, банно-оздоровчий комплекс. Поєднання оптимальних цін, рівня комфорту і унікального місця розташування (прямо в центральному парку Харкова ім. Т.Шевченка) дозволить Вам отримати незабутні емоції та позитивний настрій від перебування у нас.

 

День народження в дельфінарії


Додаткову інформацію ви можете отримати за телефоном: +380 (44) 520 55 50 або +380 (95) 285 55 95.
email: therapy.nemo@gmail.com (будь ласка в листі вказуйте з якого Ви міста).

З давніх-давен відомо про дружелюбність дельфінів по відношенню до людей. Їх грайливий поведінка, посмішка і доброта викликають найпозитивніші емоції у дітей і дорослих. Зробіть день народження вашої дитини оригінальним і незабутнім святом.

Подаруйте вашій дитині незабутні враження і радість спілкування з дельфінами!

Вас чекають:

  • Море конкурсів та веселощів!
  • Розумні і добрі дельфіни!
  • Святковий стіл з тортом і подарунками!
  • Веселий пірат Джек, Русалочка і інші морські мешканці!
Контакти

+380 (57) 700 94 00
+380 (57) 700 94 09
delfinariy-kharkov@ukr.net


Посилання


Адреса

Харків
вул. Сумська, 35

Як дістатися?

сад ім. Т. Г. Шевченка (біля вершини Каскаду, за ККЗ «Україна»)