Державний музей іграшки

Державний музей іграшки


Державний музей іграшки було створено у 2005 році в м. Києві при Міністерстві освіти та науки України.

Музейна колекція почала систематично формуватись на початку 30х рр ХХ ст., коли в СРСР розпочалося промислове виробництво іграшок. Протягом 87 років була зібрана 20-тисячна колекція експонатів. У фондах Музею зберігаються: Зібрання промислових зразків ігор та іграшок, що наочно ілюструють становлення та розвиток українського промислового виробництва іграшок. Унікальні авторські зразки ляльок та фігурок, розроблені професійними скульпторами та художниками. Велике зібрання настільних ігор та поліграфії, які мають художнє та історичне значення.

Різноманітна колекція народних іграшок різних регіонів України. Особливу цінність складають антикварні ляльки та ялинкові прикраси ХІХ ст.

Кожного року музей приймає близько 20-ти тисяч відвідувачів, 70% з яких діти. За роки функціонування Державного музею іграшки було організовано багато різноманітних проєктів. На сьогодні склалася традиція щорічних різдвяних виставок. Музейна колекція ялинкових прикрас налічує понад 5 тис. предметів. Дарунки небайдужих відвідувачів музею – основне джерело поповнення музейних фондів. Новорічні виставки одні з найпопулярніших та найбільш очікуваних виставок серед киян та гостей столиці.


Час роботи

Вт–Пт 10:00–18:00, Сб 10:00–17:00.


Квитки

для дорослих: 60 грн
для дітей: 40 грн
для пенсіонерів: 40 грн
для студенти денної форми навчання: 40 грн
діти до 5 років, сироти, багатодітні родини, учасники бойових дій: Безкоштовно


Контакти

+380 (44) 253 54 00
muzey.igrashki@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
Кловський узвіз, 8