Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Дитячий табір "Сонячний"

Дитячий табір "Сонячний"


Дитячий табір "Сонячний"


Шикарний пляж на бердянської косі, вид з вікна - на море. Креативний табір з індивідуальним підходом до кожної дитини!

Розташування:

Дитячий оздоровчий табір розташований в прекрасному туристичному місті Бердянськ, на березі Азовського моря, в кращій частині міста - Бердянській косі. Вигідне географічне розташування, чиста екологія. Азовське море - найтепліше в Україні, прогреваеться для комфортного купання вже в другій половині травня. Берег піщаний і пологе дно.

Розміщення:

Діти проживають в 4-5-ти місцевих кімнатах в затишних двоповерхових корпусах. Вид з вікна - на море. Санітарні блоки (туалети, умивальники, душові кабіни) на поверхах. В ігрових холах кожного загону є телевізори, куллер з водою і все необхідне для відпочинку дітей.

Харчування:

для дітей організовано 5-ти разове різноманітне харчування. овочі і фрукти - вирощені в екологічно чистому Бердянському регіоні. Питна вода - привізна "Кішонський".

Інфраструктура:

Футбольне поле, волейбольний майданчик, настільний теніс, танцмайданчик, борцівський килим, зона для занять йогою, вогнищевий майданчик, літня естрада, кінозал.

Заняття і розваги:

Досвідчені вихователі - педагоги простежать за порядком в загоні, безпекою дітей на море або спортивних заходах, вчасно нагодують і покладуть спати. А веселі аніматори зі знанням англійської мови простежать за тим, щоб діти завжди були веселі і зайняті в улюблених гуртках - Лего, театральний, youtube, вироби, йога, футбол, настільний теніс, волейбол.

Пляж:

Власний, оснащений великими навісами від сонця і кабінками для перевдягання, медичним і рятувальним постами. Відстань від корпусів до моря близько 50 м. До пляжу табору - 400 метрів.

Плюси табору:

Турбота про кожну дитину, як в плані безпеки, так і в плані розваг і розвитку. Нові цікаві напрямки - школа Youtube, дитяча йога. Територія табору на 60% оточена морем, повітря насичене корисним морським йодом. Море відкрите, ніколи не "цвіте", як на Бердянській затоці, і мор бичків буває вкрай рідкісним.

У вартість входить:

проживання, п'ятиразове харчування, страхування, медичне обслуговування, культобслуговування, одна виїзна екскурсія.


Вік

7–17


Вартість

Путевка на 10 дней от : 4100 грн


Телефон

+38 (050) 339 48 35,
+38 (097) 914 17 70


Посилання


Адреса

Бердянськ
вулиця Дежньова, 2 Бердянськ