Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

"Гроші дітям не іграшка" - тренінги з фінансової грамотності

"Гроші дітям не іграшка" - тренінги з фінансової грамотності


Запрошуємо дітлахів 5 -10 років на цикл тренінгів з фінансової грамотності "Гроші дітям не іграшка"


Звідки беруться гроші? Чому вони закінчуються? Як можна заробити гроші? Вірити рекламі? Як навчитися не здійснювати непотрібні покупки? Як накопичити на велосипед не залишившись без обіду? Порожні витрати і іграшка, як у друга.
Достаток - везіння або заслуга?

Практика, ігри, вікторини, допоможуть розібратися в фінансових питаннях.

  • Заняття 1. «Що таке гроші і навіщо вони потрібні». Поговорите про історію поява грошей, розглянете причини їх появи. Що нам дають гроші? Чи все в житті можна порахувати в грошовій валюті? На ці та багато інших питань допоможе відповісти тренінгова гра «Мані-мані».
  • Заняття 2. «Моє багатство». Поговорите про те, де беруться гроші і що робити, якщо їх не вистачає. Розглянете поняття «заощадження». Так само мова піде про економію і навіщо вона потрібна, в цьому допоможе бізнес-гра «Сбербанк».
  • Заняття 3. «Розпоряджатися коштами правильно». На занятті діти навчаться розпоряджатися своїми кишеньковими грошима. Поговорять про свої потреби і про можливості батьків. Розставлять фінансові пріоритети. Складуть WISHLIST.
  • Заняття 4. «Торговий ярмарок». На занятті учні програють торгово-ринкову модель спілкування. Кожен спробує себе в ролі продавця і покупця. Відправляйтеся в віртуальний магазин за товарами із запропонованого списку, розрахуєте потрібну суму грошових коштів.
  • Заняття 5. «Як стати мільйонером». Хто такі мільйонери? Чи потрібно всім бути мільйонерами? Поговоримо про те, які зусилля потрібно прикладати для того, щоб бути «казково» багатим. На прикладі досягнень відомих людей, складемо особистий бізнес-план, який наблизить до мільйона.

Необхідний попередній запис!


Вік

5–10


Вартість

Разовое посещение: 90 грн
Абонемент (4 занятия): 280 грн


Телефон

+380 (99) 014 79 76
+380 (68) 250 57 59


Посилання


Адреса

Харків
пр. Тракторостроителей, 158 - а