Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Літо на морі! Табір-готель "Шоколад"

Літо на морі! Табір-готель "Шоколад"


Дитячий табір-готель "Шоколад" запрошує дітей провести літні канікули на морі.

 

Табір-готель "Шоколад" - це новий великий п'ятиповерховий корпус, оточений затишним двориком з басейном і двома штучними ставками з кольоровими рибками.

Всі діти живуть по чотири людини в затишних номерах, укомплектованих всім необхідним: шафа, тумбочки, плазмовий телевізор, кондиціонер, а також в кожному номері є санвузол з безперебійною подачею холодної і гарячої води.

 

Харчування

Всі юні жителі табору-готелю забезпечуються якісним, різноманітним чотирьохразовим ресторанним варіативним харчуванням. Кожній дитині видається надруковане меню з декількома стравами на сніданок, обід і вечерю, і діти відзначають плюсиком ті смаколики, які хочуть з'їсти наступного дня.

Високий рівень безпеки

Територія табору-готелю огороджена з усіх боків і цілодобово охороняється; діти відпочивають, грають і розвиваються в малих групах-загонах, сформованих за віком та інтересами дітей (18 - 20 осіб). За кожним загоном закріплено два вожатих - наставника, які постійно несуть відповідальність за життя та здоров'я дітей. Купання дітей у морі і в басейні готелю відбувається організовано, під пильною увагою і керівництвом досвідчених інструкторів з плавання та рятувальників табору-готелю "Шоколад");

Медичне обслуговування

На території табору-готелю є сучасний медпункт з усіма необхідними медпрепаратами: за здоров'ям дітей цілодобово стежить висококваліфікований лікар.

Дозвілля

Весь день у таборі-готелі "Шоколад" насичений різними освітніми, спортивно-розвиваючими, пізнавально-розважальними заходами, творчими майстер-класами, квестами, фестивалями, шоу-програмами. За 14 днів відпочинку кожен зможе взяти участь в зйомці ігрового кінофільму, проявити себе в конкурсах і змаганнях, навчитися новим танцям на заняттях з хореографії, зробити власні неповторні шедеври на творчих майстер-класах, перемогти в спортивних змаганнях, покупатися в морі, стати впевненіше в собі і знайти нових друзів. Щовечора всі учасники табору-готелю збираються на вечірній загоновий вогник, де діляться враженнями за день і дарують оплески справжнім героям дня.

Крім того, у вартість путівки входить дві екскурсії:

  • відвідування Білгород-Дністровської фортеці, де проходять показові лицарські турніри,
  • оглядова екскурсія на прогулянковому катері з дискотекою, з запальними анімаційними танцями і спільними творчими флеш-мобами дітей і вожатих.



Вік

6–16


Вартість

Путевка в лагерь на 1 и 5 заезд: 9600 грн
Путевка в лагерь на 2 заезд: 13100 грн
Путевка в лагерь на 3 и 4 заезд: 10800 грн


Телефон

+380 (67) 286 69 75
+380 (63) 549 12 10


Посилання


Адреса

Одеська область