Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Літо в Карпатах для дітей!

Літо в Карпатах для дітей!


Дитячий табір-готель пропонує діточкам провести незабутнє літо в Карпатах.

 

У таборі новий, гарний корпус, в якому діти живуть по 3-4 людини в кімнаті. Кімнати з усіма зручностями: шафа, телевізор, новий сучасний санвузол. Є блокові номери (діти в кімнаті живуть по три людини і на ці дві кімнати свій умивальник, душ і туалет). Постійно є гаряча вода. Вожаті та вихователі живуть в тому ж корпусі, що і діти і цілодобово перебувають разом з ними. На території табору постійно є лікар, який в будь-який момент може надати кваліфіковану допомогу.

Харчування:

Чотириразове збалансоване ресторанне харчування з елементами європейської, української та карпатської кухні - це обов'язкова частина відпочинку і оздоровлення дітей в таборі. Всі діти харчуються в цьому карпатському ресторані табору-готелю, де привітні кухарі та офіціанти радують всіх своїми кулінарними шедеврами.

А на всіх головних святах зміни всіх чекає справжній смачний шоколадний фонтан - невід'ємна частина табору-готелю «Шоколад».

Цікаві і яскраві заходи:

У «Шоколаді» завжди яскраві, різноманітні, барвисті заходи. Хлопці беруть участь в ігрових і конкурсних програмах, святах, фестивалях, рольових іграх, квестах, тренінгах, театралізованих постановках, концертних шоу.

Тут кожного чекає безліч гуртків і майстер-класів з хореографії, кулінарії, туризму, ігромастерству, акторській майстерності, рукоділля, спорту, миловаріння.

В програмі табору дві цікаві екскурсії:

  • шоколадна екскурсія до Львова;

  • оглядова екскурсія на крісельному підйомнику гори Захар Беркут.

Так само всі юні жителі табору-готелю «Шоколад» підкорять гірську вершину і весело проведуть час на гірській галявині із наметом, багаттям і об'єднує піснею друзів-однолітків, вожатих.

Щоранку в «Шоколаді» починається з музичної зарядки з вивченням нових танцювальних рухів для вечірніх дискотек і заходів. А протягом дня всіх очікують безліч спортивних ігор: футбол, пионербол, настільний теніс, легка атлетика; своєї прозоро-чистою водою вабить сучасний басейн, де під керівництвом досвідчених інструкторів проходить щоденне купання і різні змагання на воді.

«Шоколад» - це табір де за допомогою професійної команди дорослих у хлопчиків і дівчаток проявляються нові і розквітають свіжими фарбами вже відкриті таланти і здібності.

 

Деталі та реєстрація - за контактним телефоном.


Вік

6–16


Вартість

Путівка в табір: 8400 грн (до 01.03.2017 - вартість 7700, трансфер оплачується окремо - 700 грн)


Телефон

+380 (67) 286 69 75
+380 (63) 549 12 10


Посилання


Адреса

Львівська область
село Славське, Сколевський район