Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Творча зміна табору "Сузір'я Таврії"Дитячий лікувально-оздоровчий комплекс «Сузір'я Таврії» запрошує
хлопчиків і дівчаток на веселий і цікавий відпочинок в сонячному Скадовську!

 

Увага! місця залишилися лише на  4 зміну - "Творчу"
 

Вартість: 380 грн/добу


Про табір:


 "Сузір'я Таврії" - це сучасний упорядкований курортний комплекс в 10 км від Скадовська, в якому створені всі умови для активного і цікавого відпочинку, а також, для оздоровлення і лікування дітей від 7 до 18 років.
Табір пропонує  юним гостям комфортні умови проживання, смачне і збалансоване харчування, чисту воду з власної артезіанської свердловини, а також, цікаве і корисне дозвілля: заняття в спортивних секціях, творчі майстер-класи з професійними педагогами, зустрічі з «зірковими» гостями, дискотеки з провідними ді-джеями України.
На чистому, облаштованому пісочному пляжі дитячого табору є міні-аквапарк з водними гірками для дітей різного віку, територія для водного поло, майданчики для пляжного волейболу і стрітболу, батут і дитяче кафе.
Додатково, на території табору є сучасний плавальний басейн з очищеною морською водою, площею 1000 м 2.


 
 
Розташування:


 ДЛОК "Сузір'я Таврії" розташований у парковій зоні, на березі Джарилгацької затоки, в десяти кілометрах від міста Скадовська. Це один з кращих дитячих курортів на чорноморському узбережжі України.

Основні особливості курортної зони: дуже м'який клімат без різких коливань температури (середня температура липня + 24,7 ° С), відносна вологість повітря 60-80%.
Джарилгачська затока мілководна, відрізняється піщаним, твердим і рівним грунтом дна, з поступовим поглибленням і повною безпекою для купання. Цілюща вода затоки (з великою кількістю йодистих і бромних солей) прогрівається до 26-3З ° С.
 
Дозвілля:
 
Кожну зміну організатори табору запрошують «зіркових» гостей - з дітьми проводять заняття найвідоміші спортивні і танцювальні тренери, фотографи, театральні режисери і музиканти. А щоб зробити відпочинок максимально цікавим для дітей, літній сезон розподілений на чотири тематичні зміни:
 
 
1 зміна - "спортивна": найкраще підійде для активних дітей, які займаються спортом.
 
У план спортивної зміни включені тренування для юних футболістів на обладнаному майданчику на березі моря, змагання, майстер-класи з плавання, заняття волейболом і баскетболом.
Шефи табору - Національний олімпійський комітет України. Будуть запрошені відомі в Україні тренери, які проведуть свої майстер-класи. В кінці зміни діти візьмуть участь в змаганнях за кубок "Чорного моря". 
 
 
2 зміна - "вокальна": запрошуються діти, які займається вокалом або просто любить співати!
 
На цій зміні з дітьми займаються професійні педагоги з вокалу. Для юних артистів будуть проводитися численні конкурси і концерти. Також, планується проведення великого вокального конкурсу "Голос Чорного моря", за участю відомої української музичної групи. В кінці конкурсу на дітей чекає виступ їх улюблених артистів і святковий концерт з салютом.
 
 
3 зміна - "танцювальна": для дітей, які займаються всіма видами танців (бальні, спортивні, народні та ін.).
 
Майстер-класи з хореографії для юних танцюристів проводитимуть найвідоміші тренери і танцівники України. Протягом зміни також заплановані два танцювальних концерти за участю дітей і професіоналів танцю.
А в кінці липня в таборі пройдуть всеукраїнські змагання на кубок "Чорного моря", в яких візьмуть участь і початківці танцюристи, і багаторазові чемпіони України.
 
 
 4 зміна - "творча": запрошуються всі діти, які займаються в гуртках та творчих колективах (вокал, театр, кінематограф, фотографія, малювання, гра на музичних інструментах).
 
Ця зміна включає в свій щоденний розпорядок заняття творчістю з професійними педагогами, а в кінці кожного творчого дня будуть проводитися концерти на сцені, за участю юних дарувань.
На заняттях в рамках зміни діти освоять техніку аплікації, флористику, квіллінг, оригамі, виготовлення виробів з непридатного матеріалу, сіті-арт та багато іншого.
 
 
 
Проживання:
 
Сучасна інфраструктура та упорядкована територія ДЛОК "Сузір'я Таврії" забезпечує відпочиваючим максимум комфорту і затишку.
Діти живуть в чотирьох капітальних двоповерхових спальних корпусах, по 4-5 чоловік в кімнаті, кожен загін (32-40 чоловік) розміщується на своєму поверсі. Всі кімнати укомплектовані необхідними меблями та інвентарем (ліжка, тумбочки, шафи, холодильники і т.д.), хол кожного поверху обладнаний м'якими меблями, теле- і відео- системами. У кожному загінномуй блоці (8 кімнат) - праска, прасувальна дошка, 6 туалетів і 8 умивальників (холодна і гаряча вода цілодобово).
З дітьми працюють кваліфіковані вихователі (з розрахунку 1 дорослий на 10 дітей). Щоб забезпечити максимальний догляд за кожною дитиною, вихователі живуть на поверсі зі своїм загоном.
 
До  інфраструктури дитячого табору входять:
 

 • відкритий басейн: 1000 м² оснащений сучасною системою очищення (морська вода з цілодобовим режимом циркуляції); футбольне поле з натуральним трав'яним покриттям;
 • універсальне поле 20 * 40 зі штучним покриттям для футболу, волейболу, баскетболу, великого тенісу
 • поле для крокету;
 • баскетбольний та волейбольний майданчики;
 • майданчик для флорболу;
 • Wi-Fi зони;
 • веб камери в режимі онлайн;
 • прес-центр;
 • бібліотека;
 • студія гончарства;
 • студія моди (шиття і дизайн);
 • студія краси (перукарня);
 • студія вокалу;
 • студія хореографії;
 • кіноконцертний зал;
 • багаття;
 • сейф для зберігання грошей і цінних речей (в адміністрації);
 • дитяче кафе і барбекю-зона;
 • сувенірний ларьок;
 • місце відпочинку для батьків;
 • власний обладнаний піщаний пляж протяжністю 200 метрів. На пляжі встановлені тіньові навіси, роздягальні, шезлонги і водні гірки
 • Дизайн парку оформлений дерев'яними меблями в стилі «Лісова казка».

 
Харчування:
 
Смачне і збалансоване 6-разове харчування.

 У щоденне меню в обов'язковому порядку включені натуральні соки і велика кількість сезонних овочів і фруктів. Всі страви готуються на чистій артезіанській воді зі свердловини на території табору.
 
Медичне обслуговування:
 
На території табору розташована медична частина, укомплектована сучасним обладнанням і ліцензована Міністерством охорони здоров'я України.

У медсанчастині є: кабінет педіатра; інгаляторій - для лікування і профілактики верхніх дихальних шляхів з використанням масляних, лужних, спазмолітичних сумішей; аромо і фітотерапія, кабінет електро- світло лікування з використанням сучасного обладнання швейцарської фірми «Цептер», масажний кабінет. У штат співробітників табору в обов'язковому порядку входять психологи і дієтолог. Всі фахівці мають профільну освіту і широкий досвід роботи в сфері дитячої педіатрії та оздоровлення.
При купівлі путівки обов'язково оформлюється медична страховка на випадок хвороби або нещасного випадку, що виникли під час перебування в таборі. Страховка дитини поширюється на весь час перебування в таборі. Договір страхування гарантує медичне обслуговування в медичних установах України.
Медичний персонал безперервно контролює роботу харчоблоку, санітарний стан житлових приміщень і території, здійснює контроль водних процедур, спортивних занять і змагань.
 
Безпека:
 
Гарантовану безпеку дітей в таборі забезпечує наявність цілодобової професійної служби охорони та медичного спостереження, проведення постійного моніторингу вожатими місцезнаходження дитини, а також обов'язкове виконання кожним Правил внутрішнього розпорядку.
Додатково на території табору встановлено web-камери, щоб батьки, в будь-який момент, в online режимі, могли спостерігати за життям табору.
Вік

7+


Телефон

+380 (50) 494 32 71
+380 (67) 508 53 94
+380 (97) 303 63 56
+380 (67) 724 04 74


Посилання


Адреса

Скадовськ
Україна, Херсонська область, м.Скадовськ, ДЛОК "Сузір'я Таврії"