Дитячий садок Декарт

Дитячий садок Декарт


Шукайте турботливий дитячий сад?

 

Запрошуємо ВАС провести три безкоштовних пробних дня в "Декарта", в світі дитинства, любові і творчості. Щоб малюк відчув турботу, увагу, тепло, а батьки були впевнені в правильності вибору.

У нас працює команда фахівців високої кваліфікаціі- психолог, логопед, режисер, викладачі англійської мови, образотворчого мистецтва, музики, фізкультури, хореографії, сценічного мистецтва і етикету. Кожна дитина в нашому дитячому садку оточений теплом і турботою. Його постійно оточує одночасно троє дорослих: старший вихователь, вихователь і помічник вихователя.

Серце дитячого садка Декарт - це його педагоги з великої літери, які є авторами дидактичних посібників, ігор і книг з дошкільної освіти і виховання дитини.

Ми проводимо регулярну профілактику захворювань. Наш лікар-педіатр використовує з цією метою сучасне і ефективне обладнання «Біоптрон».

Правильне харчування

Наші вихованці в захваті від страв, які їм пропонують. Їм подобається все: і назва, і оформлення, і, звичайно, смак! Ви коли-небудь пробували суп мудрості? А, може бути, Вам знаком смак мазурок по-волинськи або ви знаєте, як виглядають тефтелі-їжачки? А наші діти знають і дуже люблять! Для дітей разработанспеціальний раціон з урахуванням його фізіологічних особливостей. Завдяки збалансованому 5-разовому харчуванню Ваш малюк завжди буде в прекрасній формі.

Екологічний дитячий сад

«Декарт» - це єдиний в місті екологічно чистий дитячий сад. У всіх приміщеннях дитячого садка здійснюється регенерація і очищення повітря за допомогою обладнання компанії Vollara, виробництва США. Дані системи створять оптимальний мікроклімат для Ваших дітей. До того ж, весь інвентар груп дитячого садка (матраци, ковдри, м'які іграшки, килимові покриття, м'які меблі) обробляється очисною системою «Rainbow». Все це забезпечує повноцінний захист дітей від мікробів і пилових кліщів.

Якісна освіта

У нас кожна дитина стає дослідником і вперше в житті виступає з доповіддю перед аудиторією, захищаючи свій дослідницький проект, у нього проходять свята-бенефіси і дні виконання бажань, він із задоволенням пізнає навколишній світ в Клубі «Почемучки».

Кожна дитина випускний групи має свого педагога-наставника. З опорою на талант дитини педагог організовує персональні крапельки-заняття, ігри, прогулянки, екскурсії, творчі завдання. Дитина має свої особисті візитки, органайзер і незвичайний словничок.

Свята та розваги

Крім фундаментальних і міцних знань, отриманих у нас, дитина отримує масу емоцій і вражень. Під керівництвом досвідченого режисера проводяться оригінальні дитячі ранки, свята і розваги.

Чекаємо Вас у гості.
Коли

Пн–Пт 08:00–19:00.


Вік

1–6


Телефон

+380 (67) 570 98 88
+380 (57) 719 46 66
+380 (57) 343 46 66


Посилання


Адреса

Харків
вулиц. Сумгаїтська, 3

Як дістатися?

ст. метро "23 Серпня"