Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Літній Тематичний Міський КлубПізнавально-розважальні програми!

 

Діти зайняті, коли їхні батьки на роботі.
Літній Тематичний Міський Клуб. Увага! Раннє бронювання!
Уже з перших чисел квітня Ви зможете придбати путівку в табір з максимальною знижкою!


Завдяки спеціально розробленій авторській програмі проекту, ваша дитина зможе перебувати на території клубу з 8:30 до 14:00 та (або) з 8:00 до 18:00 протягом усього літа, що в свою чергу і забезпечить можливість повноцінного занурення дітей у світ науки, творчості, казки і гри. Брати участь в конкурсах і вигравати призи!

Проект стартує з моменту набору 3 (трьох) дітей у групу. Максимальна кількість: 10 дітей.

 

Тематичний тиждень:

1. "Братерство кілець"

Тиждень присвячений знайомству, дружбу, згуртуванню команд. «Стежка довіри», гри на знайомство, шаржі, малюнки на асфальті, полуденок своїми руками.

Легенда: Старий чарівник вирішив посварити всіх дітей і позбавити дитинства, радості, посмішок, щастя і смачненького. Він викрав кільця «дружби», «сміливості», «майстерності», «веселощів» і «спритності». Без цих кілець діти не зможуть подружитися і веселитися в літньому таборі.

2. «Еко-дизайн»

Будемо розвивати творчі здібності дітей, переробляючи непотрібні речі і сміття в корисні предмети інтер'єру, прикраси, подарунки.


3. ЗСЖ - здоровий спосіб життя

Ми не тільки обговоримо всі аспекти здорового способу життя, а й продемонструємо на дослідах вплив на організм правильного (і неправильного) харчування, гігієни (і її відсутності) і т.д.
Тепер за здоровий спосіб життя в вашій родині буде відповідати дитина!


4. «Дарвін» - Світ природи

На цьому тижні ми зануримося в загадковий світ природи. Простежимо довгий шлях життя від риби до людини, подивимося на світ очима комах, зрозуміємо, досліджуємо скелети різних тварин.
Відчуємо нерозривність світу людей і світу рослин.


5. «Головоломка»: квести, розслідування, логіка
Нас чекають таємниці і розслідування, збір доказів, розшифровка старовинних рукописів, рішення логічних завдання і знайомство з методом дедукції.
Ну і не обійдеться без квестів. Квест - це перш за все відмінне тренування логіки, пам'яті та кмітливості.


6. «Я - рятувальник». Основи безпеки життєдіяльності
На нашій зміні ми будемо на практиці розбиратися з правилами безпеки будинку, на вулиці, на природі. Відпрацюємо алгоритми поведінки в надзвичайних ситуаціях і при стихійних лихах. Поговоримо про особисту безпеку. Придбаємо навички надання першої допомоги.


7. «За лаштунками» - театральні професії

На цій зміні нас чекає подорож в театральне «закулісся». Актор, гример, режисер, костюмер, суфлер. Скільки різних людей бере участь у створенні вистав. Ми разом пройдемо весь шлях - від написання п'єси до прем'єри. Приміряємо на себе всі ролі!

8. "Єгипет. Гробниця фараона".

Чудова віртуальна подорож до Єгипту, і звичайно, всі захотіли познайомитися з головною визначною пам'яткою Єгипту - Пірамідами! Ми вирушили на екскурсію, але в найвідповідальніший момент наш гід кудись пропав і ми залишилися наодинці з саркофагами, незрозумілими написами і малюнками і може бути ... муміями! Запасів їжі і води у нас на 5 днів (якщо витрачати економно). За цей час нам треба дізнатися, які таємниці приховує піраміда і знайти вихід з неї, може бути сам фараон підкаже нам, де вихід? ...

- Переконалися? Сумно не буде!

Вартість (без харчування):

08:00 - 14:00. 5 днів = 1100. 1 день = 250
08:00 - 18:00. 5 днів = 1600. 1 день = 360
Коли

Пн–Ср 08:00–18:00, Чт 08:00–00:00, Пт 08:00–18:00.


Вік

5–9


Вартість

1 день: 360 грн


Телефон

+380 (67) 108 09 91
+380 (50) 361 31 69


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Панікахи, 28, кор. 5

Як дістатися?

Зупинка громадського транспорту "Кінотеатр" Січ "

Вхід з "червоної лінії", навпроти АТБ.