Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Святкуй кращий День народження в Amador!Несхожий на інші і абсолютно фантастичний ігровий центр для дітей Amador на Генуезькій влаштує будь-яке свято для малюків від 3 років!


Саме тут створені дивовижні тематичні індивідуальні зали для проведення свята в особливому форматі. Amador зібрав кращих акторів-аніматорів і персонажів, які своєю програмою зададуть тон всьому святу.

Кращий торт, особливе дитяче меню і Кенді-бари, які так обожнює дітвора!

Вибір меню, сервірування столу, варіанти розсаджування гостей і програми розваг проводяться за індивідуальним замовленням. Залежно від пакета послуг, пропонується на вибір більш, ніж 50 варіантів тематичних анімаційних програм. Іменинник і гості можуть розважатися на всій території простору Amador. Можна відчути себе зіркою театру, побігати в лазерному лабіринті, взяти участь в майстер-класах, подивитися шоу-програму або разом пограти в одній з тематичних кімнат.

 

Кімната «Цирк» - це просторий яскравий зал, який дарує враження як від циркового манежу з гімнастами, ілюзіоністами, клоунами.

Казкові повітряні кульки, невагомо витають серед хмар... Справжнє царство творчості і креативу - це День народження в тематичній кімнаті «Пухнасті хмари».

Яскраві декоративні елементи кімнати «Джунглі», що нагадують соковиту тропічну зелень, перенесуть маленьких мандрівників прямо в Африку.

 

В сьогоднішніх умовах Amador показує те, як ігровий центр може бути безпечніше власного будинку. Максимальний рівень чистоти та дезінфекції всіх поверхонь. А роздільні кімнати, дозволяють бути кожній компанії в своєму комфортному маленькому світі.

У дитячому центрі Amador ваша дитина відчує себе головним чарівником на власному торжестві, і ми впевнені, Ви не встоїте щоб не пірнути в цей фантастичний світ разом зі своїми дітьми. Граймо разом!

 

Amador зустрічає вас: +380 (63) 138-30-58


Вік

0+


Телефон

+380 (63) 138-30-58


Посилання


Адреса

Одеса
KADORR City Mall, Генуезька вулиця, 24Б