Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Дім Франка на Дитячому форумі 2018

Дім Франка на Дитячому форумі 2018


Дім Франка на Дитячий форум у Львові 2018

 

10 травня - запрошує дітей на майстер-клас "У світі казкових риб". Одним з найулюбленіших занять Івана Франка була риболовля. Мріяв Франко і про власний ставок з рибою. Отож матимемо змогу разом із письменником і котом Мурликою поринути у світ казкових риб. Під креативним керівництвом наукових працівниць Галини Мазур і Христини Рикмас діти навчаться малювати новою технікою – за допомогою манної крупи.

11 травня - малята поринуть у "Казкосвіт Івана Франка". Наукові працівниці Дому Франка Віола Чернієнко та Галина Ліман покажуть мультимедійну презентацію про казкотворчість письменника. А також дітки матимуть нагоду подивитися мультики за мотивами казок Івана Франка, продемонструють свої знання в інтерактивній вікторині. І як бонус – інсценізація однієї з казок Івана Франка.

12 травня - усі музейні заходи на Форумі відбуватимуться у Долині Драконів. А чи знаєте ви, що Франко також Дракон? Так-так, письменник народився 1856 року, а це, за східним календарем, саме рік Дракона! Дітки виготовлятимуть разом із Катериною Крамар і Мартою Волошанською дракончика – веселого, казкового, чарівного!

13 травня - знову згадаєте про героїв творів Івана Франка. Майстер-клас для діток від 3 до 7 років «Мурлика з Дому Франка» з Аллою Коцур і Ольгою Глібовицькою.

 

Дім Франка запрошує на Дитячий форум у Долину Драконів!


Вік

0+


Вартість

дитячий квиток: 60 грн


Телефон

+380 (96) 158 46 06


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Миколи Коперника, 17