Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Музей як дім. Авторська екскурсія Віри Бонь

Музей як дім. Авторська екскурсія Віри Бонь


Дім Франка запрошує всіх охочих на авторську екскурсію.

 

З нагоди свого славного ювілею Віра Лук’янівна Бонь, заслужений працівник культури України, кавалер ордена Княгині Ольги ІІІ ступеня, проведе авторську екскурсію у Домі Франка.

Віра Лук’янівна віддала Львівському національному літературно-меморіальному музеєві Івана Франка понад 60 років життя, брала безпосередню участь у розвитку музею і створенні його експозицій, виховала за цей час велику плеяду молодих музейників, написала багато наукових праць.

Віра Бонь є ініціатором і співавтором відтворення садиби Івана Франка та меморіально-художнього комплексу «Стежка Івана Франка» в Нагуєвичах, експозиції музею Івана Франка у Криворівні Івано-Франківської області, Уляни Кравченко в Бібрці, Степана Тудора в Поникві на Львівщині. Також Вірі Лук’янівні належить ініціатива створення у Львові музею всесвітньо відомої співачки Соломії Крушельницької. Для цього музею вона сама зібрала більше ніж 1000 експонатів.

Віра Бонь – автор кількох путівників по музею Івана Франка у Львові та в Нагуєвичах, упорядник посібника «Іван Якович Франко. Життя і творчість у портретах, ілюстраціях, документах», книги «Будинок-музей Івана Франка у Львові».
Музей Франка вже давно став рідним домом для Віри Лук’янівни, а пані Віра – його берегинею.

26 січня, 15:00, вул. Івана Франка, 150/152


Вік

6+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (096) 15-84-606


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Івана Франка, 150-152

Як дістатися?

Автобус №53, зупинка Музей Івана Франка

Трамвай №№4,8, до зупинки Польське консульство, вулицею Івана Франка догори 700 м