Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Презентація книжки-казки Ганни Соляр "Писанкова історія"

Презентація книжки-казки Ганни Соляр "Писанкова історія"


У Домі Франка 6 квітня, о 16.00, у передсвятковий великодній період, відбудеться презентація книжки-казки «Писанкова історія», автором тексту та ілюстрацій до якої є Ганна Соляр.

 

Це – книжка-запрошення, книжка-заохочення для дітей та батьків глибше ознайомитися з унікальною гранню народного мистецтва – писанкарством. Адже саме з візерунків писанок укладається наш етнокод. Книжка плекає етичні, християнські, родинні цінності, виховує любов до рідного краю. Всі події цієї казочки відбуваються в наші дні, у Львові, у багатьох знайомих й улюблених львів'янами місцях, головний герой книжки – маленький допитливий хлопчик.

Ганна Соляр, попри технічний фах, має дуже творчу натуру: пише вірші, малює, музикує. Витворила власний графічний проект «Кошик писанок». Вона – активна волонтерка, модераторка та учасниця низки доброчинних акцій, зокрема, записала диск казок для дітей-сиріт, була організаторкою благодійного концерту «Молитва за мир», який базувався на її віршах та піснях (збір коштів на реабілітацію бійця, який підірвався на міні), організовувала різноманітні фестивалі та акції для храму свв. Ольги і Єлизавети, брала участь у благодійному проекті «Ангели надії», була авторкою та учасницею вертепу «Волонтерська коляда» зі збору коштів для Центру реабілітації учасників АТО «Фенікс».

Доброчинність Ганни Соляр передбачена й у цьому проекті: кошти від реалізації книжки буде спрямовано на потреби центру «Довіра» та Центру реабілітації ветеранів АТО «Фенікс».

Під час заходу всі охочі діти також зможуть створити ілюстрації до книжки.

Презентація книжки відбувається у рамках проекту «Особливі діти – особливим воїнам» – майстер-клас за участі особливих діток під орудою художника-волонтера Левка Скопа.

 


Вік

4+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (096) 15-84-606


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Івана Франка, 150-152

Як дістатися?

Автобус №53, зупинка Музей Івана Франка

Трамвай №№4,8, до зупинки Польське консульство, вулицею Івана Франка догори 700 м