Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Виставка "Франко очима дітей"

Виставка "Франко очима дітей"


Школа мистецтв Оксани Бондарук та Дім Франка радо запрошують Вас в пізнавальну подорож у світ мистецтва, літератури та поезії, на виставку учнів "Школи мистецтв Оксани Бондарук" - "Франко очима дітей", присвячену Дню народження видатного письменника!

 

На Вас чекає фантастична виставка-квест, тематична, ілюстрована екскурсія від юних художників і та працівників в інтер'єрі музею про життя родини Франків, у вигляді прогулянки будинком Івана Яковича Франка!

Всі роботи учнів "Школи мистецтв Оксани Бондарук" представлені на виставці "Франко очима дітей", створені протягом квітня 2018 року до участі у неймовірному, конкурсі дитячого малюнку, який організував та провів Дім Франка - "В гостях у Франка"!

Учні Школа мистецтв Оксани Бондарук, протягом квітня, приходили в гості до музею-садиби Івана Яковича Франка на унікальні, пізнавальні уроки-екскурсії, що починалися із захопливої розповіді екскурсовода , а потім, коли приходили із музею до школи, замальовували свої враження про життя і творчість великого українського Письменника! Завдяки тому, діти змогли більше дізнатися про життя Івана Франка та про його родину, а також, на власні очі побачити речі, якими користувалися за життя такі видатні, і в той же час, прості, щирі, гостинні люди!

20 травня 2018 року вся Школа мистецтв Оксани Бондарук відвідала садибу-музей Івана Франка! Маленькі художники, разом із батьками, побували на урочистій події - нагородженні учасників конкурсу дитячого малюнка "В гостях у Франка"!Нагородження пройшло пречудово! Дітки отримали багато фантастичних вражень і, зрозуміло, отримали відзнаки - призи за свої чудові конкурсні роботи! Для дітей було подароване свято - створено такий гостинний, радісний, чудесний захід!

На виставці Ви побачите творчі роботи учнів Школи мистецтв Оксани Бондарук, від 4 років до 16, які створені з великою пошаною та любов'ю.

Друзі, урочисте відкриття виставки 23 серпня о 15:00! Експозицію дитячих робіт в інтер'єрі в садибі Івана Яковича Франка можна буде оглянути щоденно, згідно розкладу роботи музею, з 10:00 до 17:00, до 30 вересня, включно, під час відвідування екскурсій музею.


Вік

0+


Телефон

+38 (096) 15-84-606


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Івана Франка, 150-152

Як дістатися?

Автобус №53, зупинка Музей Івана Франка

Трамвай №№4,8, до зупинки Польське консульство, вулицею Івана Франка догори 700 м