Ульотний День народження в РЦ "Блокбастер"

Ульотний День народження в РЦ "Блокбастер"


Акція! Проведи ульотний День народження в РЦ "Блокбастер" та отримай подарунок!


Під подарунком мається на увазі Сертифікат на індивідуальне відвідування Дитячого парку професій "Кідландія" для 1 дитини або Подарунковий сертифікат на відвідування однієї гри атракціону «Лазерні бої» в РЦ «Блокбастер» по тарифу «базовий» до 4 осіб.
 Акція діє до 31.07.2019 

РЦ «Блокбастер» радий запропонувати маленьким відвідувачам та їхнім батькам організацію і проведення Днів народжень, свят, випускних, вечірок, цікавих квестів. 

Розважальний центр «Блокбастер» допоможе провести як масштабний захід, так і сімейне свято у колі друзів та близьких. 

Особливість у тому, що «Блокбастер» організовує не просто яскраві та веселі свята для дітей, він створює казкову атмосферу, наповнює свято чарами. Дарує дітям неймовірні враження, які залишаться у пам'яті назавжди.

Організація дитячих свят у центрі відбувається з урахуванням вікових особливостей, тому кожен сценарій підбирається індивідуально. Кожна святкова програма включає веселі та рухливі ігри, цікаві конкурси та безліч сюрпризів. Нудно не буває!

До Ваших послуг: атракціони, професійні аніматори, цікаві ігри, кафе та ресторани зі смачним меню, вибір додаткових послуг і, звичайно, чудова душевна атмосфера від розважального центру "Блокбастер".

Свята у розважальному центрі «Блокбастер» – це завжди весело і цікаво!

Більше інформації за посиланням: https://www.blockbuster.ua/services/birthdays/


Коли

Пн–Пт 10:00–21:00.


Вік

0+


Телефон

+380 (97) 658 78 78


Посилання


Адреса

Київ
проспект Степана Бандери, 34