Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Дитячий табір "FreeStyle"Розміщення:
В таборі "FreeStyle" діти проживають у сучасних котеджах-зрубах. Зруби зроблені з сосни. Кожен котедж ділиться на 2 частини з окремим входом. У кожній частині знаходиться по 2 окремих один від одного номери зі зручностями в кожному номері. У номері 3 - 6 ліжок, тумбочки, шафа (меблі з натурального дерева), телевізор. Санвузол обладнаний сучасною сантехнікою (туалет, умивальник, душова кабіна, дзеркало, поличка для предметів особистої гігієни, туалетний папір). 2 рушники - банний і для вмивання. У кожного номера є балкон або тераса.

Харчування:
5-ти разове, смачне, домашня кухня, екологічно чисті продукти харчування і вода, Харчування проходить в ресторані комплексу, обслуговування офіціантами.

Медицина:
У таборі перебуває цілодобово лікар-педіатр, медсестра, які є штатними співробітниками з великим досвідом роботи. Табір має договір з лікарнею у Вижниці на обслуговування хворих дітей, в медичному арсеналі табору є повний комплект мед препаратів і вітамінів для лікування дітей. У медпункті є інгалятор. У разі захворювання дитини, його розміщують в окремій кімнаті в ізоляторі або в лікарні міста Вижниця. Якщо дитина перебуває в лікарні, з нею знаходиться черговий вожатий.

Оздоровлення дитячого організму: 
Косівській район здавна вважається курортною рекреаційною зоною відпочинку та оздоровлення, це - екологічно чистий регіон України. В Національному парку Гуцульщина, де розташований табір, надзвичайно чисте повітря, наповнене фітонцидами змішаного лісу (смереки, бук, тис) та іонами срібла гірських річок. Цілюще повітря сприятливо впливає на органи дихання, серцеву та нервову системи. 

Безпека: 
На території табору завжди знаходяться професійна служба охорони, спортіструктори, вожаті, які відповідають за безпеку ваших дітей 24 години на добу.

Документи для прийому в табір:
Путівка, копія свідоцтва про народження або паспорта, медична довідка про стан здоров'я, виписка про щеплення.

Вартість першого заїзду: 8500 грн

Вартість другого-шостого заїзду: 8900 грн

 


Вік

8–16


Телефон

+38 093 501 87 67
+38 068 831 21 33


Посилання


Адреса

Косів
вул. Косівська, 165, с. Старі Кути, Косівський р-н, Івано-Франківська обл.