Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Автокінофестиваль

Автокінофестиваль


Перший в Україні автокінофестиваль національного кіно просто неба

 

Протягом трьох днів на великому LED-екрані 9x5 метрів покажуть 9 українських фільмів, які встигли завоювати любов глядачів та увагу журі міжнародних кінофестивалів.

Головною метою фестивалю є популяризація українського кіно та створення безпечного та цікавого дозвілля для городян та гостей міста.

Спеціально для глядачів організатори підготували ексклюзивні відеозвернення від творців кінокартин.

Фестиваль проходить в рамках програми "Культурна столиця" за підтримки Департамента гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Технічна підтримка: DoubleS Led Screens, REMI

Програма:

31 липня:

  • 18:00 – Фільм-відкриття: лауреат національної кінопремії “Золота Дзига” комедія за участю яскравої Ірми Вітовської “Мої думки тихі”/ трейлер,
  • 21:00 – Національний претендент від України на премію «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою, драма “Додому”/ трейлер.

1 серпня:

  • 15:00 – Сімейна авантюрна комедія “11 дітей з Моршина”,виробництво SOLAR MEDIA ENTERTAINMENT, продюсер Сергій Лавренюк/ трейлер.
  • 17:30 – Яскравий комедійний дебют “Герой мого часу”/ трейлер,
  • 20:00 – Україно-французько-ісландський трилер “Гірська жінка: на війні”, виробництво SOLAR MEDIA ENTERTAINMENT, продюсер Сергій Лавренюк/ трейлер.

2 серпня:

  • 12:00 – історико-драматичний фільм на основі однойменного кінороману Віктора Веретенникова "Гетьман"/ трейлер,
  • 15:00 – Документальний фільм виробництва України, Латвії та Німеччини, національний претендент від України на премію «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою “Українські шерифи”/ трейлер,
  • 17:30 – Фільм спільного виробництва Німеччини, України, Франції, Нідерландів та Румунії, національний претендент від України на премію «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою “Донбас”/ трейлер,
  • 20:30 – Фільм-закриття: комедійний блокбастер “DZIDZIO Контрабас”, виробництво SOLAR MEDIA ENTERTAINMENT, продюсер Сергій Лавренюк/ трейлер.

Реєстрація за посиланням: https://festincar2020.ticketforevent.com/?fbclid=IwAR0cM_3lVacT_vXSFI8oXxmNFAw73NSfvx3KV4LhAP67WF2uRL-cqbYSNYc


Вік

6+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Макарова, 27А

Як дістатися?

Стадіон "Метеор"