Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Bezviz Festival13-15 СЕРПНЯ 2021 BЕZVIZ FESTIVAL У ДНІПРІ НА МОНАСТИРСЬКОМУ ОСТРОВІ!

 

Фестиваль вже втретє оселився на Монастирському острові, де цього літа знову зустрінуться тисячі фанів фестивального життя зі всієї країни.

Кращу локацію важко й уявити: до музичного острова легко дістатися і при цьому він повністю відділений від метушливого життя міста.

Цьогорічний лайнап ще більш різноплановий, адже організатори роблять все, аби надолужити згаяне.

Серед заявлених артистів на сценах BeZVIZ'у виступлять: Іван Дорн, TOMMY ¢A$H, Denoi, Жадан і Собаки, Кarna, Motanka, Павло Зібров, Хамерман Знищує Віруси, The Unsleeping, Space Of Variations, Epolets, Nick Senpai та десятки інших крутих артистів.

BеZVIZ Festival – це свято, на якому ти можеш забутися від пандеміних реалій і по повній драйванути.

Танцюй, як любиш, співай на повний голос, знайомтся з новими друзями та будь собою!

Якщо ти сумуєш за літнім сонцем, за відчуттям піску під ногами, за співом в унісон зі своєю коханою людиною, за безсонними ночами у наметовому – НЕ ЧЕКАЙ, а купуй свій квиток на BеZVIZ Festival 2021!

Чекаємо на тебе і God save BeZVIZ!

 

Купивши FAN-квитки ви зможете відвідати фестиваль, усі локації, побувати на всіх виступах, взяти участь у найрізноманітніших атракціях і розвагах, які тільки будуть на цьогорічному BeZVIZ Festival-2021

Із квитком "Наметове містечко" ви отримаєте можливість розмістити свої намети та перебувати на локації BeZVIZ Festival Camp — огородженій території з цілодобовою охороною, окремими душами та туалетами, з точками підзарядки своїх ґаджетів, з місцями для розкладання ватри та точкою продажу алкоголю за оптовими цінами в пляшках.

Важливо❗️ Квиток "Наметове містечко" не дає право відвідувати BeZVIZ Festival, а є тільки пропуском на локацію для кемпінгу.

 


Вік

0+


Вартість

Fan-zone: 800 грн (3 дні з 13.08 по 15.08)
Fan-zone : 550 грн (1 день)
Наметове містечко: 200 грн (3 дні)


Адреса

Дніпро
Монастирський острів