Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Дні Австрії в Україні. Онлайн

Дні Австрії в Україні. Онлайн


26 жовтня Австрія відзначає Національне свято, із цього приводу підготували велику онлайн-програму святкувань.

На вас чекає екскурсія Віднем, кулінарний майстер-клас, віртуальні концерти, дискусії з Оксаною Линів, читання з Оксаною Забужко і ще багато цікавого! Приєднуйтесь до AustrianDays2020!

Всі трансляції можна подивитися безкоштовно у Фейсбук-події, а також на сторінках Посольства Австрії, Австрійського культурного форуму у Києві, Австрійського бюро кооперації у Львові та економічного відділу Посольства.


26 жовтня

Австрія святкує Національне свято! 65 років тому австрійський парламент прийняв закон про постійний нейтралітет, який став однією з фундаментальних цінностей політики Австрії.

Посол Австрії в Україні Ґернот Пфандлер вітає всіх з цим особливим днем. Більше про роботу Посольства та українсько-австрійські зв’язки у його статті та відео-привітанні!

27 жовтня, 19:00

Презентація "Навчання в Австрії" (LIVE)

Вища освіта в Австрії, програми для навчання та стажування, а також стипендії Австрійської служби академічних обмінів OeAD. Мова презентації - українська.

28 жовтня, 13:00

Віденський шпацер (LIVE)

Віртуальна екскурсія по столиці Австрії, Відню - місту музеїв та батьківщині вальсу. Екскурсію проведе засновниця фестивалю української культури у Відні Олександра Саєнко. Мова події українська, ви можете ставити питання у прямому ефірі.

28 жовтня, 19:00

Готуємо австрійський десерт кайзершмаррн!

Кулінарний майстер-клас від директора Австрійського бюро кооперації у Львові Андреаса Веннінгера. Навчіться готувати традиційний австрійський десерт - Кайзершмаррн! Мова події - німецька з українським перекладом.

29 жовтня, 19:00

Оксана Линів у KulturCafé (LIVE)

Оксана Линів у KulturCafé! Диригентка найвідоміших оркестрів в Україні та Європі, засновниця фестивалю LvivMozArt та Молодіжного симфонічного оркестру України, ініціаторка найгучніших музичних проєктів візьме участь у KulturCafé спеціально до Національного дня Австрії! Мова події українська.

30 жовтня, 19:00

KulturCafé Special з Оксаною Забужко (LIVE)

Оксана Забужко у спеціальному випуску KulturCafé Special! Відома українська письменниця Оксана Забужко прочитає оповідання видатної австрійської письменниці Інґеборґ Бахман, які є шедеврами модерної літератури.

31 жовтня

Онлайн-концерт Віденського хору хлопчиків

Онлайн-концерт Віденського хору хлопчиків, всесвітньо відомого музичного колективу. Концерт доступний цілий день! Звертайтеся до нас в особистих повідомленнях @acf.kyiv і ми надамо код для входу у віртуальний глядацький зал.


Вік

8+


Посилання


Адреса

Дніпро
онлайн