Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Майстер-клас з виготовлення ляльки мотанки

Майстер-клас з виготовлення ляльки мотанки


Ляльки-мотанки – це культові вироби, що мають багату історію образів, символів та значень.

І історія ця триває вже декілька тисячоліть. З давніх давен народні майстри створювали не просто іграшки – у їх руках народжувались обереги від зла, талісмани добробуту, родючості та родинного тепла і, навіть, образи предків-тотемів.

Зберігають та збагачують секрети плетіння ляльок-мотанок і сучасні майстрині. Зокрема, наша гостя Яна Соколова не лише досліджує історію та розвиток цього потужного культурного явища. З 2011-го року мисткиня створює ляльок-мотанок власноруч!

«Я зібрала сіно та солому у полі, а зробила ляльку, прикрасивши її стрічками. Мені був знайомий метод, яким робилася лялька, бо я захоплююся народною флористикою, роблю гільця та дідухи. Тоді вирішила зробити ляльку з лоскутів, вже на той час я дещо чула про мотанку. Але коли я зайшла в інтернет за інформацією щодо ляльки, була вражена, наскільки це потужне культурне явище. Настільки глубоке, що не відпускає й досі.»

Запрошуємо і вас поринути у захоплюючий та, навіть, містичний світ ляльок-тотемів та створити власну мотанку під керівництвом досвідченої майстрині!

Авторські майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки від Яни Соколової відтепер по вівторках та п’ятницях о 14.00 в арт-просторі «7-ме небо».

Як потрапити? Дуже просто:

  • попередньо зареєструватись на зручну для вас дату (для цього зателефонувати або «постукати» в наш телеграм за номером +380 (50) 378 71 41.
  • задонатити будь-яку зручну для вас суму у скриньку майстрині
  • Приходьте на майстер-класи до Яни, створюйте власні мотанки та допомагайте ЗСУ разом з нами!

Мистецтво сильніше за війну!


Вік

12+


Телефон

+380 (50) 378 71 41


Адреса

Дніпро
пл. Троїцька, 5а