Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Медіа-проект «Save Metal Art»

Медіа-проект «Save Metal Art»


Медіа-проект «Save Metal Art» - Благодійний мастер-клас №4 «Кування Квітки миру»

 

Дата проведення: 15 травня 2022 року.

Час проведення: 18:00-19:30 GMT+3 Київський час.

Де: онлайн, платформа ZOOM.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/vyuydre8PCu7NF5W8

Медіа проект із серією благодійних майстер класів, де  митці з усього світу будуть проводити онлайн подію з демонстрацією своєї майстерності. Будемо раді бачити Вас нашими глядачами. 

Будуємо міцну творчу спільноту заради миру у всьому світі! Це чудова можливість доторкнутись до світової скарбниці мистецтва, зробити свій внесок у розбудову  миру та збереження  культурної спадщини України.

Майстер-клас проведе Patrick Beck митець родом із Німеччині, що зараз мешкає у Фінляндії. Разом з друзями Patrick ініціював  проект який об'єднує ковальське мстецто по всьому світу - "Blacksmith Without Borders". Під час воркшопу митець покаже як створити квітку що є символом миру, та є символом України -  Соняшник. Ви дізнаєтесь як створити свою "Квітку  миру", зможете спробувати зробити її самостійно а також які кроки можна використовувати для створення різноманітних кованих  квітів.

За словами митця  Patrick Beck "Я думаю, що важливо, щоб ми, ковалі, трималися разом, підтримували свою спільноту. Ми створили Blacksmith Without Borders для об'єднання  людей. Я вирішив провести цей семінар, щоб розповісти про себе, та підтримати художню спільноту.


Майстер-клас – це благодійна подія!

Ви можете обрати суму пожертви та перерахувати її на рахунки що вказані нижче. Після оплати напишіть нам, і ми надішлемо вам посилання для доступу для онлайн-заходу.

Кошти від пожертв підуть на підтримку Української мистецької спільноти та подолання гуманітарної кризи в Україні.


Як приєднатися :

  •  Заповнюй заявку: https://forms.gle/vyuydre8PCu7NF5W8
  •  Зроби свій донат - розмір на твій розсуд.  Обов'язково вкажи призначення платежу : благодійна допомога. Ми надішлемо тобі посилання для входу.
  •  Розвивай свої навички та будуй мир разом з нами!

Вік

7+


Посилання


Адреса

Дніпропетровська область
онлайн