Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Виставка «25 відтінків металевого»

Виставка «25 відтінків металевого»


Запрошуємо на виставку двох митців – Валерія Сосни та Ігора Василенка – «25 відтінків металевого»

«25 відтінків металевого» - це унікальний творчий експеримент, який об’єднав у собі оригінальні ідеї і кропітку працю двох митців з Дніпра – художника Валерія Сосну та скульптора Ігоря Василенка.

25 творів поєднує спільна концепція – це відображення внутрішнього напруження і переживань, властивих сучасній людині. Сублімуючи і пропускаючи через себе відчуття і настрої світу, митці відображують їх у своїй творчості.

Невизначеність, яка властива художнику в процесі роботі і напруга, яка характерна для металу, можна помітити в роботах, представлених на виставці.

Художник незавжди здатний передбачити кінцевий результат своєї творчості. Неправильно намальована лінія може як зіпсувати всю картину, так і виявитися правильною при іншому погляді. Це добре видно на графічних роботах, де хаотичні переплетення смуг створюють цілісну картину, перетворюючи звичайні лінії в сюжет. А неживий шматок дроту, завдяки чималим зусиллям і вмінню майстра перетворюється в скульптуру. У своїй творчості скульптор показує, наскільки по різному може бути сприйнятий один і той самий елемент.

Незважаючи на складність створення і реалізації ідеї, готова скульптура заперечує пружність металу. Переплетіння графічних ліній та проволоки дуже схожі, донести зміст якої до глядача допомагає метал та його різноманітні відтінки сірого в графіці.

Виявляється, що навіть сірий колір може бути надзвичайно багатим. А натяк на відомий літературний твір та кінофільм також не випадковий. Справа в тому, що для митців цей проект – це не тільки творчий, а й психологічний експеримент, який потребує значних фізичних зусиль.

Задля того, щоб переконатися в цьому і створювалася ця виставка.


Вік

6+


Вартість

От: 20 грн
До: 70 грн


Телефон

+380 (562) 47 33 38
+380 (56) 744 60 35


Посилання


Адреса

Дніпро
вулиц. Шевченка, 21