Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Зима за містом | Новорічні та різдвяні свята

Зима за містом | Новорічні та різдвяні свята


Казкові вогні, міфічні ельфи та резиденція українського чарівника Доброчара — в Добропарку відкривається нова локація "Зима за містом"! 


Лише 30 км від Києва — і ви відчуєте себе справжнім героєм різдвяної історії. Ви нарешті опинитесь подалі від міської метушні й наче повернетесь у дитинство — ту мить, коли вся родина збирається у бабусиному домі, а новорічні свята сповнені магією й трепетним очікуванням дива.

Завітавши до зимової казки в Добропарк, на вас чекатиме чарівний ліс кольору та світла, яскраві декорації, парк ілюмінацій, Резиденція Доброчара, снігова гірка, фудкорт та пишно вбрана красуня-ялинка.

Упродовж двох місяців для відвідувачів Добропарку вперше відкриє свої двері Резиденція Доброчара – товариша св. Миколая, доброго українського чарівника. Площа Резиденції становить 780 м. кв. Кожна її кімната оповита таємничою атмосферою справжнього Різдва. У Резиденції вас зустрінуть помічники Доброчара – казкові ельфи Добрики, які проведуть вітальнею Чарівника. Сам Доброчар чекатиме на вас у своєму кабінеті, щоб привітати зі святами та подарувати солодкий гостинець.

Теплі емоції та незабутні враження на цьому не закінчуються. Адже на виході з Резиденції ви зможете придбати сувенірну продукцію на згадку про свій зимовий відпочинок за містом.

Навколо Резиденції Доброчара розкинеться парк із п’ятдесяти світлових 3D-фігур різного розміру: сніговики, олені, пінгвіни, іграшки, новорічні казкові герої.

Зі спортивних розваг на вас чекатиме тюбінгова гірка та атракціони.

Почастувати смачними стравами та зігріваючими напоями можна буде у ресторані "Ластівка" та піцерії "ПапараПіца". Ваше перебування стане ще комфортнішим завдяки теплим зонам поруч із рестораном.


Графік роботи: 11:00 – 20:00


Аби поринути у світ новорічно-різдвяної казки, запрошуємо дітей та дорослих відвідати Резиденцію Доброчара.

У програмі:

  • знайомство з помічниками Доброчара – ельфами Добриками;
  • квест-екскурсія Резиденцією;
  • знайомство з Доброчаром;
  • можливість спільної фотографії з Чарівником;
  • солодкий гостинець у подарунок;
  • відвідування майстерні ялинкових іграшок.

Відвідувачі Резиденції можуть приєднатися до майстер-класів із розмальовування ялинкових іграшок, декорування медових пряників, виготовлення новорічних листівок, новорічної флористики (оплачується додатково).

Ельфи Добрики запросять відвідати казкові кімнати Резиденції першого та другого поверху, Музей новорічних іграшок та кабінет Доброчара зі стелажами і книжковими полицями з листівками, старовинними ялинковими прикрасами, альбомами і книгами. У своєму кабінеті Доброчар залюбки поспілкується з відвідувачами, прийме їхні новорічні листівки з побажаннями, сфотографується на пам’ять та подарує солодкий гостинець.

Пориньте в атмосферу магії та свята у Добропарку!

Новорічні пригоди чекають на вас!


Вхідний квиток є єдиним – він включає в себе і прогулянку парком, і відвідування Резиденції Доброчара. Його можна придбати лише у касах парку!

Вартість вхидних квитоків на сайті https://dobropark.com/zima-za-mistom-4-grudnja-30-sichnja/


Вік

0+


Вартість

Для дорослих і дітей від 5 років: 350 грн
Пільговий: 250 грн


Телефон

+380 (93) 921 21 91


Посилання


Адреса

Київ
с. Мотижин, Київська обл.