ДРЦ "7 чудес" (не работает)

Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Парк розваг "7 чудес" - новітній формат індустрії розваг для дітей і їх батьків, море яскравих вражень від відпочинку всією сім'єю!


Які ж батьки не мріють про щастя своєї дитини, не хочуть бачити її радісною і щасливою? Що ж приносить щастя дітям? Добрі казки, люблячі люди поруч, добрі чарівники, які творять диво. Парк розваг "7 чудес" створює саме таку атмосферу, діти та їхні батьки занурюються в стан непідробної радості і веселощів, для них настає торжество добра, щастя, любові!

Якщо ви ще не знаєте, куди піти з дитиною в Києві, парк розваг "7 чудес" з радістю прийме вас в будні та святкові дні. Тут вміють піднімати настрій у свята і створювати радісну атмосферу в будні! Діти та їхні батьки з користю проведуть час, відчують на собі атмосферу справжньої казки та чаклунства!

Організатори прагнуть створити неповторний відпочинок, коли діти та їх батьки стають учасниками яскравих вистав і шоу, які з любов'ю готують для них співробітники парку. Їх талант, креативність і доброта створюють яскраву атмосферу циркових програм і феєричних номерів, які учасники і глядачі будуть з теплотою згадувати ще довгі роки!

Переваги парку:

  • повна безпека дітей;
  • застосування останніх інноваційних рішень;
  • сервісне обслуговування найвищого рівня;
  • великий досвід і високий рівень професіоналізму команди.

Парк розваг "7 чудес" - високий професійний рівень співробітників, щира атмосфера свята, повна безпека дітей і гарантія гарного настрою! Професіонали представлять дітям героїв їх улюблених казок і мультфільмів.


Час роботи

Пн–Нд 10:00–21:00.


Квитки

Дитячий "Все включено": 150 грн (будній день)
Дитячий "Все включено": 190 грн (вихідний день)
Дорослий: Безкоштовно


Контакти

+380 (93) 330 90 01
+380 (95) 330 90 01
info.7chudes@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
вул. Борщагівська, 154