Дитячий день народження в парку розваг 7 ЧУДЕС

Дитячий день народження в парку розваг 7 ЧУДЕС


Парк дарує відвідувачам чарівну атмосферу, яка не залишить байдужим ні дитину ні його батьків!


Часто батьки мучаться над питанням: "Де і як провести День Народження свою дитину, щоб подарувати їй масу неповторних вражень?" Перебирається безліч варіантів - в домашніх умовах, на свіжому повітрі, вибрати кафе або парк розваг. Після довгих сумнівів і коливань найчастіше люблячі батьки вибирають останній варіант.


Це пояснюється тим, що святкування Дня Народження дитини в парку розваг "7 чудес" має багато переваг, серед яких:

  • продумані зони для малюків і дітей старшого віку, де вони можуть вдосталь веселитися і відпочивати;
  • шикарні атракціони та ігрові автомати дають різноманітність розваг, діти можуть вибирати запальні шоу-програми та захоплюючі квести;
  • професійна організація свята - великий досвід фахівців дозволяє проводити заходи на високому рівні, діти не будуть нудьгувати та отримають потужний заряд запалу та енергії;
  • спеціальний підбір програм дозволяє вибрати для кожної дитини неповторний сюжет святкування його Дня Народження, з урахуванням віку, інтересів і побажань винуватця торжества.


Крім того, креативне оформлення місця проведення торжества можливо завдяки наявності в парку всього необхідного для організації свята. Приміщення для святкування буде оформлено повітряними кулями яскравого забарвлення, неповторними фігурами з фруктів і цукерок, спеціально обраними символами. Батьки самі беруть участь в оформленні за своїм бажанням, підказуючи фахівцям, що саме треба вибрати.


Коли

Пн–Нд 10:00–21:00.


Вік

1–10


Вартість

Дитячий "все включено" будній: 150 грн
Дитячий "все включено" вихідний: 190 грн
Дорослий: Безкоштовно


Телефон

+380 (93) 330 90 01
+380 (95) 330 90 01


Посилання


Адреса

Київ
вул. Борщагівська, 154