Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Подаруй дитині свято!

Подаруй дитині свято!


Запрошуємо вас приєднатись до доброї ініціативи капели «Дударик» та КЦ ім. О. Довженка «Подаруй дитині свято», що і цього року охоплює 250 діточок з особливими потребамиЗапрошуємо вас придбати діточкам квитки на мюзикл-казку «Пригоди Святого Миколая», що відбудеться 19 грудня у приміщенні Кінотеатру ім. О. Довженка о 16 год., а також подарунки. Зі свого боку Капела організовує доїзд та повернення дітей, супровід, і саме Свято.

Для кого ви даруєте це свято:

  • КЗ ЛОР «Буківський дитячий будинок - інтернат» (с. Букова, Старосамбірський р-н, Львівська обл.);
  • КЗ ЛОР «Роздільський дитячий будинок - інтернат» (смт. Розділ, Миколаївський р-н, Львівська обл.);
  • НРЦ «Джерело», діти-сироти воїнів АТО, КЗ ЛОР Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №100 І-ІІІ ступенів для дітей із вадами зору;
  • КЗ ЛОР Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат ім. М. Покрови для дітей із вадами слуху, вихованці спільноти «Віра і світло».


«Пригода Святого Миколая» феєричний мюзикл-казка за участю естрадно-симфонічного оркестру, співаків, акторів і «Дударика»! Це світові хіти на сучасні казкові тексти. Світло, декорації. Мюзикл-казка на одну дію. Тривалість дійства 75 хв.

Допомогти діткам потрапити на Пригоду Святого Миколая і отримати від нього подарунки, можна, перерахувавши кошти на рахунок. Деталі за посиланням


Вік

Батькам


Телефон

+380 (32) 238 82 62


Посилання


Адреса

Львiв
пр. Червоної Калини, 81