Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Зимові канікули зі SPORT QUESTSPORT QUEST - динамічний відрив!

На вас чекають кімнати з лазерами та  густим маревом, політ над прірвою, випробування темрявою, зміна локації кожні 10 хвилин!  Божевільний Макс та його крихітка GRAGONFLY вже нагострили обійми! Квести у ногу з сучасністю! Насолоджуйтесь вікендом разом з квестами: 

  • ЛЮДИ Х 
  • MINECRAFT 

Велика кількість кімнат, улюблені герої у виконанні наших акторів, кімнати лазерів, лабіринтів, прірви та темряви. Піксельні хованки та головоломки з MINECRAFT. Думаєте це кінець? НІ, на вас ще чекають  яскраві факели, лази у таємні кімнати, загадкові скрині, портали у реальний світ та генератор! Хмм… Кімната для  святкування, також, у нас ! Мерщій замовляй смачну їжу та розділи яскраві канікули з нами! 


MAD MAX DRAGONFLY - лише зараз! Лише цієї миті він створений бути вашою вишенькою на тортику! Це вибух емоцій! Повний розрив усіх уявлень та шаблонів про розваги! Він у самісіньке серце! 

200 кв.м квесту! 10 кімнат шаленості та драйву, декілька сюжетних ліній на вибір. Команда в полоні корабля  Dragonfly. Через свою безпечність вони вирішили, що можуть просто так забрати на чужій  станції паливо? Але у станції є хазяїн і просто так вони не отримають те, за чим прийшли.Фантастична атмосфера, спортивні загадки, швидкий темп гри, неочікувані сюжетні повороти та підступна гра актора зробить ваш квест захопливою пригодою!

Вік

7+


Телефон

+380 (63) 582 42 94


Посилання


Адреса

Київ

Як дістатися?

ЛЮДИ Х, MINECRAFT - вул. Декабристів, 2

MAD MAX DRAGONFLY - вул. Михайла Бойчука ½