Національний залізничний музей (Йорк)У Йорку розташований один із найбільших залізничних музеїв у світі.

У його залах виставлено близько мільйона унікальних експонатів. У тому числі 100 локомотивів, що експлуатувалися на залізницях Великої Британії.

З кінця 19 століття залізничні компанії почали дбайливо ставитися до своєї історії та зберігати раритетні моделі. Багато років усе це збиралося і вирушало до Лондона. А 1975 року в Йорку, у залізничному депо, відкрився Національний залізничний музей. Перлиною його колекції вважається точна копія одного з перших паровозів у світі. Паровоз «Ракета» було зібрано ще 1829 року.

Не менш цікаво відвідувачам буде подивитись на найшвидший локомотив у світі, який працює на пару, а також на розкішний візок королеви Вікторії.

Крім того, представлені в музеї та більш сучасні японські надшвидкісні потяги. Виставки музею допоможуть поринути в історію залізниці та подивитися, як розвиток техніки вплинуло на світовий перебіг подій. У музеї проводяться театралізовані вистави та шоу. Найвидовищнішим із них можна назвати розворот величезного багатотонного локомотива на звичайній монеті. Для дітей у музеї працює велика ігрова зона та дитяча залізниця.

Музей можна відвідати щодня з 10:00 до 17:00 і абсолютно безкоштовно. Музей розташований поряд із залізничним вокзалом Йорка. Від лондонського вокзалу King's Cross до Йорка можна дістатися поїздом за дві години. Якщо рухатися на авто, то час у дорозі значно скоротиться.


Коли

Пн–Нд 10:00–17:00.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+44 330 058 0058


Посилання


Адреса

За межами України
National Railway Museum York, Leeman Rd York York