Дитячий садочок Каракула

Дитячий садочок Каракула


Дитячий садок "Каракула"

 

Ми свідомо уникаємо моно методики. Натомість відібрали найкраще і найдієвіше з кожної та створили авторську. Картки Домана, математичні моделі Нумікон, викладення Монтессорі — усе використовується інтегровано і в розумних межах.

Наш садочок не ігнорує і не заперечує державні освітні програми. Наша авторська система спирається на кращі з них. Дошкільнята, які зокрема готуються до школи, гарантовано матимуть усі компетентності, які їм знадобляться у першому класі.

 

  • Дві іноземні мови.

Крім занять англійської, пропонуємо дітям знайомство з французької мовою. Це збагатить культуру і довзолить на слух ідентифікувати різні іноземні (адже часто для дошкільнят, всіляка нерідна мова - англійська

  • Фінансова і медійна грамотність

Те, чого немає в жодному дитячому просторі для дошкільнят! Втім, саме ці знання допоможуть дітям орієнтуватись у світі, що так стрімко змінюється.

  • Логіка та Ейдетика

Методика, що дозволяє дитині гармонійно розвиватися, система вправ-ігор, направлена розвиток уваги та пам'яті.

  • Творчість

Ключовий аспект виховання у нашому клубі. Тут буде безліч активностей: від ліплення з пластиліну, малювання різними техніками, до орігамі, музики та термомозаїки.

  • Книжковий клуб

Це маст у сучасному світі. Слухання книжок, обговорення історій, героїв та ситуацій, а також вигадування власних казок та інших “хепі ендів” вже знайомим історіям.

  • Спорт

Це не просто примусове заняття, а, насамперед, активний спосіб життя. Закохаємо малечу у фізкультуру й танці.


Контакти

+380 (67) 560 89 22
karakula.kids@gmail.com


Посилання


Адреса

Дніпро
Зоряний бульвар, 1