Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Набір до дитячого садка "Чудо-Діти"Ласкаво просимо до студії (дитячого садочка) музичної та естетичної освіти!​ Садочок вікнами в дитинство!

Запрошуємо всіх дітей зануритися в незабутній і фантастичний світ знань, казок, пісень, танців і творчості.


Перебування дитини в садочку можливо як півдня, так і цілий день.

Ми вам пропонуємо зовсім новий формат: ми не садочок, а студія розвитку дитини повного дня. Що це означає? Ваша дитина знаходиться у нас за вашим бажанням півдня (з 8:00 до 13:00) або цілий день (з 8:00 до 19:00). Але, на відміну від садочка, у нас розроблена ціла система навчання, існує розклад, як у школі, де кожен предмет викладає окремий фахівець.

У першу половину дня дітки не гуляють на вулиці, як в інших дитячих закладах. Можливо, ви обурено спитаєте: "Як так, чому?". Тому що дитяча психіка дошкільного віку найбільш сприйнятлива до навчання саме в першій половині дня і засвоєння матеріалу максимально активне. Дітки після занять відпочивають на тихій годині і вже після сну мають вільний час, а також прогулянки на свіжому повітрі з цікавими рухливими іграми.

Та якщо ви подумали, що дітки в першій половині дня сидять тільки за партами, то це не так. Навчання проходить у вільній ігровій формі, діти переходять з одного класу в інший, змінюється вид діяльності, міняються вчителі. До ваших послуг працює штат із 12 висококваліфікованих фахівців з англійської мови, математики, письма, народознавства, хореографії, вокалу, казкотерапії, творчості, фізичного виховання та ін. Ми чекаємо на вас і ваших дітей!


Напрями студії

  • Пропонуємо вечірні заняття "Підготовка до школи"
  • У літній період у нас працює літній табір "Дружные ребята"
  • Але це ще не все, найцікавіше - це Дитячий музичний шоу-театр "Music Puzzle".
  • Для найменших наших артистів ми створили міні-театр "Малюки-Пазлики"


​Подробиці на сайті https://www.chudo-dity.com/

або за телефонами

  • +38-067-445-41-09
  • +38-095-552-63-83Вік

2–6


Телефон

+380 (67) 445 41 09
+380 (95) 552 63 83


Посилання


Адреса

Київ
вул. Миру, 13, ЖК "Софія"