Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Табір "Friends IZKI Land"

 Табір "Friends IZKI Land"


Тема дитячого табору в Карпатах “Friends’ Izki Land” 2016  - "Пізнай культуру народів світу!"

Інформація про табір:

Ми щодня подорожуємо навіть цього не помічаючи. Мандруємо і пізнаємо світ. Завжди, у будь якому віці, притаманна цікавість життя іншого міста, іншої країни, інших національностей. А які традиції у африканців? Які весільні обряди у індійців, яка національна гра у Вірменії, що їдять у Австралії ? Усі материки та кожен куток світу є цікавими.

Організатори табору "Friends’ Izki Land 2016" хочуть разом з діточками відтворити традиції, культуру, звичаї далеких країн. 14 днів табору, насиченого програмою інтелектуального розвитку, пізнання, здоров’я, спорту, кулінарії, мистецтва – дадуть змогу бачити світ дітям значно ширше. Щодня діти поринатимуть у світ та життя народностей.

Головною метою є відкрити кругозір, розширити погляд вже з малечку.

В таборі діток навчать любити своє українське та бачити, як кардинально ми відрізняємось від інших народів, та покажуть їм,  їхніми ж руками та мастерністю гри, кулінарію народів світу. Можливо, саме у порівнянні, народжуватиметься та зміцнюватиметься любов до свого – українського.

Заїзди:

1 зміна – 04.06-17.06
2 зміна – 27.06-10.07
3 зміна – 12.07-25.07
4 зміна – 27.07-09.08
5 зміна – 11.08-23.09

У програмі:

14 днів - 14 світів. Командні підготовки з куратором та представлення власної країни друзям:

1) кулінарні майстер-класи (команди братимуть участь у підготовці традиційних страв вибраної ними країни);
2) спортивні змагання між країнами (відтворення реальних команд, футбольні чемпіонати та змагання між бразильською, італіською, іспанською командами; демонстрація оздоровчих та спортивних навантаження, які прийшли до нас від інших народів (наприклад йога));
3) театральні анімаційні шоу та вивчення обрядів народів світу (команда обирає країну і готується показати як саме у цій державі проходять народні обряди, святкування, релігійні свята);
4) що цікавого є у Франції, Чехії, чим славиться Бразилія і чому люди подорожують? (у доступній формі легкими, захоплюючими туристичними маршрутами та екскурсіями діти поринуть у надзвичайні місця нашої планети);
5) в кожній з країн, де діти подорожуватимуть, вони вивчать найцікавіші фрази, основні вирази та слова (мовні факультативні фільми, цікаві історії місцевостей);
6) мистецтво (діти подивляться, почують та намалюють народні костюми, пісні, прапори країн);
7) у кожного народу є своя національна гра, яка є гордістю та розвагою. Діти навчаться техніки цих ігор і між командами – країнами, перевірять чи насправді пріорітетною та переможною залишиться та країна, гра якоі є історично національною;
8) релігії народів.

Під час подорожі дітям покажуть справжність української землі: красу природи, водоспади, озера, українські гори, страви, нагадають українські традиції. Покажуть, що наша країна є  сильною, щедрою та багатою.

Діти кататимуться на конях, велосипедах, відчують техніку масажу. Під час нових відкриттів та здобутих знать дітки знаходитимуться на вершині гір 600 м над рівнем моря, дихатимуть чистим гірським повітрям, ходитимуть у гори на піші та вело-екскурсії, оздоровлюватимуться на лежанках. Запам’ятають смак карпатського меду, травяного чаю та ягід. Це те, що приносить здоров’я!

Ми з малечку повинні показати дітям те, що є в нас любов до тої землі, де народився.

Проживання

Житлові корпуси дітей знаходяться в номерах готелю “Конференц Хол”. В одному номері – по 4 (6) дітей (два двоспальні та два двоповерхові ліжка)

Безпека

Керівництво табору приділяє велику увагу безпеці дітей.
Якщо Ваша дитина погано переносить поїздку в автобусі, це буде враховано при визначенні її місця, при необхідності буде здійснена тимчасова зупинка. Час в дорозі – близько 20-30 хвилин.
Вся територія табору знаходиться під цілодобовою охороною. Постійно ведеться відеоспостереження.
Увесь час дитина знаходиться під пильним наглядом вихователів, до яких вона зможе звернутись з будь-якими проблемами. Вихователі уважно стежать за тим, як дитина одягається в залежності від погоди. Дитині не дозволяється самостійно виходити за межі території табору та підходити до водоймищ (річок, озер) без супроводу вихователів.
На всіх екскурсіях діти ходять організованими групами, а вихователі стежать, щоб ніхто самостійно не відлучався від групи та завжди роблять переклички.
На території курорту постійно перебуває лікар.
Паління та вживання алкогольних напоїв суворо заборонено!

Харчування

80% кухні табору складається з натуральних продуктів, вирощених на власній фермі. Харчування у таборі  5-и разове (3-х разове комплексне, полуденок і надвечірок). За потребою, для вашої дитини підберуть індивідуальне, збалансоване харчування.

Вартість проживання:

8 500 грн за умови проживання 4 дітей у номері (4 окремих ліжка)

7 500 грн за умови проживання 6 дітей у номері (2 двоспальні ліжка та 2 односпальні)


Вік

6–16


Телефон

+38 097 88 33 333


Посилання


Адреса

Закарпатська область
Україна, Закарпатька обл., Міжгірський р-н., с. Ізки, Еко-курорт «Ізкі»