Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Онлайн-марафон "Світ емоцій в сім'ї: емоційне виховання"

Онлайн-марафон "Світ емоцій в сім'ї: емоційне виховання"

Для кожної вікової групи підібрали найбільш актуальні практики для емоційного розвитку й  допомоги в навчанні та соціальному житті.

 

Чому це так важливо?

Саме у віці від 3 до 5 років закладається емоційна база. Якщо проблеми зі страхами або агресивною поведінкою не вирішуються вчасно, це спричиняє складнощі в навчанні, в комунікації з однолітками. В школі успішно й з цікавістю навчаються діти, які опанували навички розуміння емоцій, їх причин та управліннями ними, комунікації та співпраці, самостійності й самоорганізації.

6-9 років. У період початкової школи діти відчувають максимальний стрес у зв’язку зі зміною ігрової діяльності на навчальну, через тиск від очікувань батьків і вчителів. Тільки щоденні заняття тривалістю 15 хвилин на день допомагають навчити вчитися, вибудувати графік, а щоденні фізичні вправи допомагають зберегти здоров'я дитини і не відбити бажання вчитися. За даними Інституту фізіології, у початковій школі менше ніж 27% дітей мають категорію «А» здоров'я (здорова дитина). Стрес від навчання, навантаження від сидячого способу життя за 1-2 роки погіршують здоров'я дітей.

В період з 10 до 12 років є можливість закласти базу для гармонійного проходження підліткового періоду. Дуже важливо налагодити контакт з дитиною, допомогти розкрити її таланти, щоб не втратити зв'язок у передпубертатний період. За дослідженнями, 83% дітей хочуть вчитися добре й лише 36% навчаються із задоволенням. В результаті не тільки не засвоюються знання з предметів, але й страждає здоров'я дітей. Це можна вирішити завдяки практикам з розвитку емоційного інтелекту та персонального розкриття талантів саме Вашої дитини.

13-16 років. Підлітковий вік - непростий вік. Підлітку складно зрозуміти світ, який змінюється щодня, а поговорити про це інколи нема з ким. Крім того актуальним є питання пошуку себе та вибору справи життя. Сучасна молодь у своїй більшості схвильована цим питанням. Саме тому ми створили свій марафон з урахуванням інтересів  підлітків, їхніх запитів і потреб. Будуть детально розглянуті ці питання, щоб вже сьогодні стало зрозумілим, на що звертати увагу при виборі професії та які навички необхідно розвивати вже сьогодні, щоб досягти успіху й бути щасливим.


Як ми будемо працювати з програмою?

Вартість марафону - 900 грн.

Перший тиждень безкоштовний!


Далі ви отримуєте доступ до закритої групи (яка відповідає віку дитини, підлітки самостійно) марафону в Телеграм.

Щодня на вас чекає відео для перегляду. Для дітей підготовлено ігри-практики для підготовки до школи, розвитку емоційного інтелекту та навичок комунікації.

У групі ви зможете ділитися виконаними практиками й ставити питання, а також дивитися корисні ефіри з експертами з розвитку емоційного інтелекту та психологами.

В результаті  ви отримаєте здорові звички, впевнену й щасливу сім'ю!


Бонуси, призи та подарунки

Найактивніші учасники отримують подарунки та призи: збірки практик на кожен день, книги, мінікурс «Як стати емоційно обізнаними батьками».

Всім учасникам практикуму надішлють список дуже цікавої та корисної літератури з теми практикуму.


Вік

3–16


Телефон

+380 (93) 170 85 05


Посилання


Адреса

Київ
вул. Павлівська, 26/41