Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Тематичні майстерні емоцій

Тематичні майстерні емоцій


Запрошуємо Вас взяти участь у тематичних майстернях емоцій.

Школа Емолект -  Школа розвитку емоційного інтелекту та мета-навичок. 

Приєднуйтесь до наших заходів, додавайте теми, які цікаві Вам, і почнемо проявляти активність?!

Отже, що заплановано в лютому - березні:


Для дітей 4-6 років:

22 лютого

Різноманіття емоцій: радість, злість, смуток, страх, здивування, інтерес. 
Я складаюсь з емоцій. Почуття потрібні різні. Регуляція емоційних станів при взаємодії з іншими, групою.

29 лютого

Вираження й розпізнавання емоцій.  Як домовитися без слів. Що може сказати тіло. Вплив ілюстрацій на емоційне сприйняття тексту. Навички надання емоційної підтримки.  Взаємодопомога.

7 березня
Емоції через творчість. Я можу малювати свої емоції. Нудне я зроблю цікавим. Де знайти гарний настрій.

14 березня 

Вираження й розпізнавання емоцій по звуках.  Давайте жити дружно.  Вирішення конфліктних  ситуацій.  Кубик згоди.

Для дітей 7-9 років:

22 лютого
Різноманіття емоцій: радість, смуток, злість, страх, здивування, інтерес.  Вплив емоцій на поведінку.  Емоції, які хочеться приховати.

29 лютого
Різні емоції - різні люди.  Причини виникнення та способи вираження радості й смутку.  Інтенсивність емоцій.  Елементарні навички саморегуляції.

7 березня
Причини виникнення та способи вираження злості й страху.  Коли злість буває  корисною?  Конструктивні способи вираження злості.  Коли страх допомагає, а коли заважає?  Як впоратися зі страхом.

14 березня
Вплив емоцій на поведінку.  Різні емоції та їх причини.  Приємні та неприємні та неприємні емоції.

Для підлітків 10-12; 13-14; 15-16 років:

22 лютого

Самоусвідомлення й саморегуляція. Підлітки в захоплюючій формі розширюють знання про біологію емоцій і поведінки, освоюють прості тілесні практики, які стануть основою для розвитку емоційної усвідомленості й концентрації уваги.  Ключовим завданням тут є розуміння й взяття відповідальності за свою поведінку та стан.

29 лютого

Комунікація та управління емоціями й поведінкою. Розглядаємо такі теми, як «Сприйняття й розуміння емоцій», «Ментальні стани як причини емоцій», «Способи управління собою». Підлітки вчаться прогнозувати поведінку, керувати нею, використовуючи емоційний ресурс.  Також говоримо про профілактику конфліктів і булінгу, формування толерантної поведінки.

7 березня

Самоорганізація.  Тема управління не обмежується емоційним станом.  Час, справи, інформація - всім цим теж потрібно вміти правильно розпорядитися, щоб бути ефективним.  Ці вміння допоможуть підготуватися до іспитів, а також  інших важливих подій, бути більш підготовленим до несподіваних ситуацій і справлятися з навантаженням.  Все це значно підвищує стресостійкість.

14 березня

Соціальна взаємодія.  Як підтримати розмову?  Як висловити свою думку неагресивно?  Як сказати «ні», щоб бути почутим?  Що таке мораль і моральність?  На ці питання можна буде відповісти, взявши участь у тематичному воркшопі.  Підлітки набудуть навичок безпечної комунікації та опанують  техніки ненасильницького спілкування.

Вартість "Майстерні емоцій"  – 200 грн. 


Відкриваємо нові групи курсу “Емоційний інтелект та навички Soft Skills” для дітей 4-6; 7-9; 10-12; 13-14; 15-16 років.

Старт 14 березня

Заняття проходять за адресами:

 • вул. Павлівська, 26/41 (Центр).
 • вул. Оболонська Набережна, 19 (Оболонь).

Вартість навчання – 2800 грн/курс (8 занять/1 година/ 4-9 років); (4 заняття/2 години/ 10-16 років).

Тривалість програм -  3 місяці.

Емоційний інтелект - це той, якого навчають, вимірний, науково обґрунтований набір навичок, що сприяє кращій ефективності, взаєминам, благополуччю та високій якості життя – для дітей, підлітків та дорослих.

 

 • Які навички потрібні дітям, щоб орієнтуватися в складності їх життя ... зараз і в майбутньому?  
 • У той час, як багато традиційних академічних навичок є  необхідними, існують ключові соціальні - емоційні навички, які їм також дуже потрібні.
 • Що, якби кожній дитині була надана підтримка в розвитку цих навичок ... за допомогою рольового моделювання кожного педагога й батьків, які також розвивають ці важливі соціальні та емоційні навички?  Мало того, що життя цих дітей покращиться, але зростаючий обсяг досліджень показує, що ці навички необхідні для академічної успішності, для успіху та благополуччя.

Навички емоційного інтелекту корелюють з підвищенням успішності, поліпшенням здоров'я, зміцненням відносин, підвищенням самоефективності й поліпшенням якості життя.

Курс розроблений для кожної вікової групи.

Програма курсу охоплює теми:

 • Формування розуміння, що таке емоційний інтелект, емоції, як вони формуються та який мають на нас вплив. Техніки управління емоційними станами. Колесо огляду емоцій. Гірки самооцінки. Як перемогти лінь? Як не нудьгувати ? Як не ображатись? Як перемогти на арені конфліктів? Як знайомитись з людьми? Як керувати увагою, та її цінність в навчанні та повсякденному житті? Як  керувати інформацією? Як вивчити все й одразу? Як досягти мети? Для чого потрібні різні типи мислення? Що таке критичне мислення, та як зробити так, щоб тебе зрозуміли? Що таке креативне мислення, та як навчитись думати креативно? Що таке дизайнерське мислення, генерування ідей? Як технології змінюють світ, штучний інтелект? Як працювати дистанційно? Взаємодія у віртуальному середовищі.

Формат занять:

 • Ігри та вправи на вираження, усвідомлення й проживання емоцій. Рольові ігри. Розігрування різних ситуацій, моделювання зразків поведінки. 
 • Дискусії. Обговорення питань, пов'язаних з основною темою заняття. Прийоми й методи казкотерапії, арт-терапії, психодрами й акторської майстерності.
 • Вправи на релаксацію і концентрацію уваги.
 • Результат курсу - створення дитиною власної історії “Я в Майбутньому”.

Зареєструватись на тематичні майстерні емоцій можна: 

 • за номером: +38 093 170 85 05
 • Viber: +38 095 495 20 66
 • Telegram: +38 050 187 80 44

Адреси:

 • вул. Павлівська, 26/41 (Центр).
 • вул. Оболонська Набережна, 19 (Оболонь).

Вік

3–16


Вартість

Квиток: 200 грн


Телефон

+380 (93) 170 85 05


Посилання


Адреса

Київ
вул. Іоанна Павла ІІ, 19