Квест на День народження дитині

Квест на День народження дитині


Якщо вашій дитині порядком набридли стандартні програми з аніматорами та хочеться цікавого і оригінального свята, тоді вам потрібно звернутися в компанію "Family Quest".


Протягом трьох років Family Quest створює захоплюючі квести на дитячий день народження в Києві і не тільки! Family Quest пропонує сюжетні ігри, наповнені драйвом, духом пригод і неповторною атмосферою.

Всі квести повністю супроводжують професійні актори в яскравих костюмах і образах. У Family Quest більше 20 програм ігор пригод для всієї родини. Ви можете замовити на День народження дитині Алісу з країни Чудес, Бейблейд, майнкрафт, Гаррі Поттера, Герміону і багатьох інших популярних героїв.


Як проходить квест для дітей від "Family Quest"?

Ви залишаєте заявку на організацію квесту на сайті або відразу зв'язуєтеся з організатором. Разом ви складете кошторис, продумаєте тематику гри, виберете кращу дату і час пригоди. І Family Quest починає творити, а ви відпочивати і чекати святкового дня.

І ось він настав! Разом з гостями ви приїжджаєте в простір або Family Quest виїжджає до вас на локацію, вас зустрічає усміхнений адміністратор, який щиро радий вас бачити. У призначений час учасників зустрічають актори, і пригода починається. Діти отримають ціль квесту і, переміщаючись квестовою локацією, вони будуть знаходити підказку за підказкою, розгадувати шифри і детективні механізми. Все це вони будуть робити разом з акторами команди-сім'ї! Поки ви будете робити красиві фото, діти зануритимуться в атмосферу таємничих і захоплюючих пригод!

Замовте свято для вашої дитини, про яке вона захоче розповідати друзям!


Коли

Пн–Нд 10:00–22:00.


Вік

0+


Вартість

День народження в стилі квест: 2100 грн


Телефон

+380 (63) 395 73 72


Посилання


Адреса

Київ
ТРЦ "Космополит", вулиця Вадима Гетьмана 6, Київ

Як дістатися?

5 хвилин від метро Шулявська