Бал хризантем в Фельдман ЕкопаркБал хризантем в фельдман екопарк

 

Бал хризантем в Фельдман Екопарк - найбільший в Україні флористичний фестиваль, який проходить під патронатом Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» з 2012 року. Щоосені він перетворює Харківщину в туристичну Мекку загальнонаціонального масштабу. Гостями цієї квіткової феєрії за 9 попередніх сезонів стали майже 4,5 мл. людини з різних регіонів нашої країни і зарубіжжя. Бал хризантем в Фельдман Екопарк традиційно триває до настання холодів, а відвідати його можна абсолютно безкоштовно.

Ювілейний, десятий Бал хризантем. Гостей свята чекає ще більше, ніж в попередні роки, «золотих квіток», незвичайних інсталяцій і сюрпризів.

«У цьому році ми особливо ретельно вибирали« королев осені », самі їздили безпосередньо на поля, де їх вирощують. Розраховуємо порадувати відвідувачів нашого балу новими сортами хризантем - будуть не тільки вітчизняні, а й зарубіжні, наприклад, з Голландії. Такі квіти більш стресостійкі і не менш привабливі. Каркаси для нових фігур і композицій практично готові, вони стануть своєрідними флористичними копіями найпопулярніших мешканців Фельдман Екопарк. Саме вони, а не мультиплікаційні персонажі, як це бувало раніше, будуть головними героями свята », - розповів головний озеленювач Фельдман Екопарк Микола Дворецький.

Мета фестивалю - подарувати добро і радість людям: надати кожному можливість зарядитися теплими і позитивними емоціями перед холодним і похмурим порою року.


Коли

1 Жовтня - 31 Жовтня, час: 10:00-19:00.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (50) 401 09 12
+380 (57) 719 99 03


Посилання


Адреса

Харків
Харківська область, Дергачівський район, селище Лісовий, вул. Київське шосе, 12.

Як дістатися?

Від ст.м. «Героїв Праці» маршрут №1656 (на Російську Лозову), зупинка «Дальнобой».

Від автостанції Лісопарк по маршруту Лісопарк АС - Фельдман Екопарк.