Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Тренінг-інтенсив "Гармонізація стосунків із мамою"

Тренінг-інтенсив "Гармонізація стосунків із мамою"


Тренінг-інтенсив "Гармонізація стосунків із мамою"

 

Часто спостерігаючи за маленькою дівчинкою, ми можемо помітити, як вона наслідує або копіює поведінку своєї мами: манери спілкування, хода, мова, стиль одягу (всім відомий «Family Look»).

Також, дорослішаючи з кожним роком, якорі її висловлювання, фрази, стиль поведінки в усіх сферах життя, проживаючи іноді однакові сценарії, обертаючись по замкнутому колу, з якого жінка самостійно вийти не може, з'являється страх і невпевненість розчарувати маму, зробити помилку і вчинити інакше, ніж вона говорила.
Або ж навпаки: в дитинстві могли виникати конфлікти і неприйняття один одного, в зв'язку з чим дорослішаючи дівчинка прийме рішення «Я ніколи не буду як мама, у мене все буде по-іншому», потрапляючи у власну пастку гіркоти страждань, вибудовуючи рік за роком емоційні, психологічні та ментальні бар'єри між нею і мамою, з часом розуміючи, що цей шлях веде в нікуди. І з цього стану доросла жінка самостійно вибратися може вкрай рідко.
І ще одна улюблена мамина установка: «Головне вдало вийти заміж!», в яку вона вкладає особливий зміст у поняття слова «вдало».

При цьому мама встигає слідкувати за всіма тонкощами сімейного життя доньки, «підказуючи їй, як зробити краще і правильно», так і не зумівши відпустити її в доросле життя з-під свого батьківського крила гіперопіки.

Так як же зробити так, щоб мама була для доньки (дівчинки, дівчата, жінки) не просто найближчою людиною на світі, а насправді іншому, підтримкою, з безоцінюючим сприйняттям, виходячи з безумовної любві.

Ми починаємо з себе, працюючи над собою, змінюючи свої внутрішні страхи, блоки, обмеження, звільняючись від минулих образ і невиправданих очікувань. З любов'ю прощаючи і приймаючи один одного.

Під час тренінгу у вас буде можливість:

  • отримати алгоритм по очищенню від підсвідомих програм по відношенню до батьків;
  • також ви отримаєте інструменти і техніки для опрацювання відносин і татом, і з мамою;
  • ми будемо проходити медитацію «Tong Len»;
  • практику з прощення і прийняття мами і практику лялькотерапії.

Іншими словами, ми перепишемо стару підсвідому програму на нову.


Вік

Батькам


Телефон

+380 (63) 395 93 54


Посилання


Адреса

Рівне
вул. Вячеслава Чорновола, 74