Фольк-студія "Правиця"

Фольк-студія "Правиця"


Напрямки діяльності фольк-студії "Правиця":

Музичні фольк-заняття:

Заняття складається з вокальних розспівок, ритмічних вправ, вивчення народних пісень та обрядів, творчих майстерень, веселих ігор та створення театральних постановок, присвячених народним святам. Формується не просто навчальна група, а команда друзів, які ростуть і розвиваються разом в найкращому україномовному середовищі. З кожною народною піснею чи забавлянкою діти зближуються з природою та ставляться до неї з такою ж повагою, як ставилися наші предки. 

Інструментальні заняття:

Унікальна та неповторна програма, яка створена на основі народних мелодій з використанням різноманітних музичних технік. Таким чином дитина розвивається професійно і творчо. Індивідуальний підхід до кожної дитини, і в стцдії знаходять ключ до кожного серця. У арсеналі такі інструменти: фортепіано, сопілка, бубен і цимбали. Заняття є групові та індивідуальні.

Організація свят:

Для дітей організують незабутні свята, дні народження, святкові вистави, квести. У програмах — автентичні ігри, пісні, забавлянки, українські казкові персонажі, майстер-класи з традиційних прикрас та іграшок. Діти залишаються щасливими, а це найважливіше.

Літній табір в Карпатах

Вже багато років поспіль проводяться сімейні літні табори, де діти разом з батьками відпочивають та поєднуються з природою. Таборова програма насичена різними традиційними майстер-класами, екстрімом, цікавими поїздками, веселими вечірніми програмами. Важко перелічити все, але табір залишає приємні спогади про літо.


Контакти

+380 (96) 909 92 42
admin@pravytsya.com


Посилання


Адреса

Київ
вул. Михайлівська, 22Б