CLUB LUMIÈRE НА ОЗЕРІ. ФРАНЦУЗЬКА У ЛЬВОВІ

CLUB LUMIÈRE НА ОЗЕРІ. ФРАНЦУЗЬКА У ЛЬВОВІ


ФРАНЦУЗЬКИЙ ТАБІР CLUB LUMIÈRE В ОЗЕРНОМУ КРАЇ. ПРОГРАМА «CLUB LUMIÈRE, 4 СТИХІЇ»

 

Французький табір "Клуб Люм'єр" прямує в Озерний Край, тихе мальовниче місце недалеко від Львова, де унікальним чином об'єднані 4 стихії, 4 елементи - Земля, Вода, Повітря, Вогонь. Це зовнішні складові гарного відпочинку.

Команда французького табору "Клуб Люм'єр" знає, як наповнити внутрішню складову, і пропонує відправитися на пошук п'ятого елемента, п'ятої стихії. Збалансована програма, розвиваючі активності, командний дух, дружня обстановка і повне занурення у французьку атмосферу - це те, що чекає вас в нашій літній програмі.

  1. "Клуб Люм'єр" - це не звичайний літній табір, це новий формат тематичного відпочинку.
  2. "Клуб Люм'єр" - це не стандартні уроки, це нова концепція вивчення французької мови.
  3. "Клуб Люм'єр" - це не просто вожаті, це нове покоління аніматорів.
  4. "Клуб Люм'єр" - це не формальне знайомство, це тепла і дружня атмосфера.

Програма "Club Lumière, 4 стихії" буде проходити в готельному комплексі "Озерний Край", що знаходиться в оточенні озер. Комплекс розташований недалеко від Львова, в спокійному місці, далеко від міського шуму. Зручне розташування дозволяє поєднати цікаві міські екскурсії та відпочинок на природі.

Комфортне проживання в готельному комплексі «Озерний Край». Учасники французького табору розташовуються в затишних 2 - 3 місних номерах зі всіма зручностями. Ресторан комплексу пропонує 3-х разове смачне і збалансоване харчування. В інфраструктуру комплексу входять: спортивний майданчик, альтанки для відпочинку, конференц зал, танцювальний майданчик, пляж на озері. Територія комплексу огороджена і охороняється. Працює медичний персонал.

Кожен день лінгвістична анімація, ігри, творчі майстерні, спортивні заходи, екскурсії, поїздки, театр, кіно, кухня, конкурси та ще багато всього, що дозволить відкрити дитині для себе щось нове і цікаве. А головне - подолати мовний бар'єр і розвинути творчий підхід.

Заняття французькою мовою проходять в першій половині дня з 10:00 до 12:00. Сучасні комунікативні методики в ігровій інтерактивній формі. Активна участь дітей в процесі заняття. Використання методу «Тандем», розвиток творчого підходу, подолання мовного бар'єру.

Друга половина дня присвячена тематичним майстер-класами, проектної діяльності, спортивних заходів, екскурсій, творчим ательє. Робота з відео, створення новин, «проба журналістського пера», «озвучка» фільму, участь в «живих ефірах», інтерв'ю, приготування французького блюда, конкурси, змагання.

Команда Club Lumière – це злагоджений франко-український «механізм», що складається з професіоналів педагогічної майстерності та аніматорського досвіду. Французькі викладачі мають французькі дипломи фахівців FLE (французька мова як іноземна), проходять стажування і працюють по всьому світу (Норвегія, Мексика, Грузія, Німеччина, Україна). Українські франкомовні аніматори проходять європейські стажування міжкультурного обміну, мають досвід у створенні проектів для молоді, розробляють свої анімаційні програми.

Протягом всієї зміни дитину чекають класні активності такі, як квести, лазер таг, віртуальна реальність, і ще багато всього цікавого!

Вартість участі в програмі «Club Lumière, 4 стихії» становить 15 900 UAH. Оплата вартості включає в себе:

• проживання в номері на 2-3 чоловік з усіма зручностями;
• харчування 3-разове в ресторані;
• заняття французькою мовою з носіями мови (50 годин);
• методичні матеріали;
• корпоративні аксесуари;
• локальні транспортні витрати;
• всі спортивні та розважальні заходи;
• виїзні екскурсії і вхідні квитки;
• трансфер Ж / д вокзал Львів – Club Lumière – Ж / д вокзал Львів;
• страховка учасника

Програми французького табору Club Lumière побудовані таким чином, що учасники постійно знаходяться в природному середовищі спілкування французькою мовою з викладачами та аніматорами Club Lumière. Наша команда робить все можливе, щоб мотивувати дітей до альтернативного отримання знань і до їх практичного використання.

Французька мова з Club Lumière – це легко і весело!
Коли

20 Липня - 1 Серпня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

7–17


Вартість

Участь у проекті: 14500 грн (Акційна ціна до 01.05.2020)


Телефон

+380 (68) 890 31 68
+380 (99) 786 18 20
+380 (73) 058 49 41


Посилання


Адреса

Пустомити
вул. Ставкова, 60

Як дістатися?

Забезпечуємо зустріч у м.Львові та доставку дітей по маршруту Львів - Club Lumière - Львів автобусом. Групи від 5 чоловік з одного міста супроводжуються представником Club Lumière. Також можливе бронювання і викуп групових квитків на поїзд (додаткова опція).